-45 %
  • Marka: Autonics
  • Ürün Kodu: BRQM20M-TDTA-C-P
Algılama mesafesi:20m
Algılanan hedef:Yarı saydam malzeme asgari Ø7mm
Akım tüketimi:Verici / Alıcı: Azami 20mA
Hassasiyet ayarı:Hassasiyet ayarı
Çalışma modu:Kontrol kablosu ile seçilebilir Light On / Dark On
Kontrol çıkışı:PNP açık kolektör
Bağlantı türü:Ø4mm, 4-telli, 2m (ışın demeti tipi: Ø4mm, 2-telli, 2m)
:(AWG26, çekirdek çapı: 0.52mm, çekirdek sayısı: 20, yalıtkan çıkışı çapı: Ø1mm),Kontrol kablosu ile seçilebilir Light On / Dark On
:(Alıcı aydınlanması)
Ortam sıcaklığı:-25 - 60 ℃, depolama: -30 - 70 ℃