BMS300-DDT-P CİSİMDEN YANSIMALI 300mm ALGILAMA PNP L/D ON KABLOLU FOTOELEKTRİK SENSÖR
-45 %
  • Marka: Autonics
  • Ürün Kodu: BMS300-DDT-P
256BİT SSL Sertifikası ile Koruma
Teknik özellik dosyaları
Algılama türüCisimden yansımalı
Algılama mesafesi300mm
Algılanan hedefOpak, saydam malzeme
Işık kaynağıKızılötesi LED (940nm)
Tepki süresiAzami 1ms
Besleme12-24VDC  ±10% (dalgalanma P-P: Azami 10%)
Akım tüketimiAzami 45mA
Hassasiyet ayarıHassasiyet ayarı
Çalışma moduLight ON/Dark ON (kontrol kablosu ayarlı)
Kontrol çıkışıPNP açık kolektör
Bağlantı türüKablo türü (Ø5, 2m)
Ortam aydınlatmasıGüneş ışığı: Azami 11,000lx,
Akkor lamba: Azami 3,000lx
(Alıcı aydınlanması)
Ortam sıcaklığı-10 - 60℃, depolama: -25 - 70℃
Onay
Ortam nemi%35-85 RH, depolama: %35-85 RH
GecikmeAzami 20% algılama mesafesinde
Algılama
Mesafesi200 mm ... < 350 mm