BMS300-DDT CİSİMDEN YANSIMALI 300mm ALGILAMA NPN L/D ON KABLOLU FOTOELEKTRİK SENSÖR
-45 %
  • Marka: Autonics
  • Ürün Kodu: BMS300-DDT
256BİT SSL Sertifikası ile Koruma
Teknik özellik dosyaları
Algılama türüCisimden Yansımalı
Algılama mesafesi300mm
Algılanan hedefAsg. Opak malzeme Ø10mm
Işık kaynağıKızılötesi LED (940nm)
Tepki süresiAzami 1ms
Besleme12-24VDC  ±10% (dalgalanma P-P: Azami 10%)
Akım tüketimiVerici / Alıcı: Azami 50mA
Çalışma moduLight ON / Dark ON (kontrol kablosu ayarlı)
Kontrol çıkışıNPN açık kolektör
Bağlantı türüKablo türü (Ø5, 2m)
Ortam aydınlatmasıGüneş ışığı: Azami 11,000lx,
Akkor lamba: Azami 3,000lx
(Alıcı aydınlanması)
Ortam sıcaklığı-10 - 60℃, depolama: -25 - 70℃
Onay
Ortam nemi%35-85 RH, depolama: %35-85 RH
Algılama
Mesafesi200 mm ... < 350 mm