BJX300-DDT-C Cisimden Yansımalı 300mm Algılama NPN L/D On M8 Konnektörlü Fotoelektrik Sensör
-45 %
  • Marka: Autonics
  • Ürün Kodu: BJX300-DDT-C
256BİT SSL Sertifikası ile Koruma
Teknik özellikler
Algılama türüCisimden yansımalı
Algılama mesafesi300mm
Algılanan hedefOpak, saydam malzeme
Işık kaynağıKırmızı LED(660nm)
Tepki süresiAzami 1ms
Besleme
10-30VDC  ±% 10 (dalgalanma P-P: azami% 10)
Akım tüketimiAzami 30mA
Hassasiyet ayarıHassasiyet ayarı
Çalışma moduLight ON/Dark ON(siviç ile ayar)
Kontrol çıkışıNPN açık kolektör
      Bağlantı türüKonnektörlü (M8)
Ortam aydınlatmasıGüneş ışığı: Azami 11,000lx,
Akkor lamba: Azami 3,000lx
(Alıcı aydınlanması)
Ortam sıcaklığı-25 - 60 ℃, depolama: -40 - 70 ℃
Koruma yapısıIP65(IEC standartı)
Ortam nemi35 ~ 85% RH, depolama 35 ~ 85% RH
GecikmeAzami 20% algılama mesafesinde
MalzemeㆍDurum: polikarbonat
ㆍ LED CAP: polikarbonat
ㆍ Mercek Mercek kapağı: polimetil metakrilat
Ortak aksesuarMontaj braketi, M3 cıvata: 2, ayarlı tornavida
AğırlıkYaklaşık 60g(Yaklaşık 6g)
Algılama
Mesafesi200 mm ... < 350 mm