BJN50-NDT-P Reflektörlü Dar Işınlı 50mm Algılama NPN L/D On Kablolu Fotoelektrik Sensör
-45 %
  • Marka: Autonics
  • Ürün Kodu: BJN50-NDT-P
256BİT SSL Sertifikası ile Koruma
Teknik özellikler
Algılama türü:Dar ışınlı reflektörlü
Algılama mesafesi:30 - 70mm
Algılanan hedef:Opak, Saydam malzeme (asg. Algılama hedefi: dk. Ø0.2mm(bakır kablo))
Işık kaynağı:Kırmızı LED(650nm)
Tepki süresi:Azami 1ms
Besleme:12-24VDC  ±10%(dalgalanma P-P: Azami 10%)
Akım tüketimi:Azami 30mA
Hassasiyet ayarı:Hassasiyet ayarı
Çalışma modu:Light ON/Dark ON(siviç ile ayar)
Kontrol çıkışı:PNP açık kolektör
Bağlantı türü:Kablo türü(Ø3.5, 2m)
Ortam aydınlatması:Güneş ışığı: Azami 11,000lx,
Akkor lamba: Azami 3,000lx
(Alıcı aydınlanması)
Ortam sıcaklığı:-25 - 55℃, depolama: -40 - 70℃
Koruma yapısı:IP65
Ortam nemi:%35-85 RH, depolama: %35-85 RH
Gecikme:Azami 25% algılama mesafesinde
Asgari iletim noktasının çapı:Yaklaşık Ø2.0mm
Algılama
Mesafesi50 mm ... < 100 mm