BJN100-NDT-P Reflektörlü Dar Işınlı 100mm Algılama PNP L/D On Kablolu Fotoelektrik Sensör
-45 %
  • Marka: Autonics
  • Ürün Kodu: BJN100-NDT-P
Algılama türü:Dar ışınlı reflektörlü
Algılama mesafesi:70 - 130mm
Algılanan hedef:Opak, Saydam malzeme (asg. Algılama hedefi: dk. Ø0.2mm(bakır kablo))
Işık kaynağı:Kırmızı LED (650nm)
Tepki süresi:Azami 1ms
Besleme:12-24VDC  ±10% (dalgalanma P-P: Azami 10%)
Akım tüketimi:Azami 30mA
Hassasiyet ayarı:Hassasiyet ayarı
Çalışma modu:Light ON/ Dark ON (siviç ile ayar)
Kontrol çıkışı:PNP açık kolektör
(Alıcı aydınlanması)
Ortam sıcaklığı:-25 - 55℃, depolama: -40 - 70℃
Koruma yapısı:IP65
Ortam nemi:%35-85 RH, depolama: %35-85 RH
Gecikme:Azami 20% algılama mesafesinde
Asgari iletim noktasının çapı:Yaklaşık Ø2.5mm
Aksesuar:Sabitleme braketi, M3 Cıvata: 2, M3 Somun: 2, Ayarlayıcı sürücüsü
Ağırlık:Yaklaşık 45g
Algılama
Mesafesi100 mm ... < 200 mm