BJG30-DDT Cisimden Yansımalı 30mm Algılama NPN Light On Kablolu Fotoelektrik Sensör Saydam nesneler için
-45 %
  • Marka: Autonics
  • Ürün Kodu: BJG30-DDT
256BİT SSL Sertifikası ile Koruma
Teknik özellikler
Algılama türü:Cisimden yansımalı
Algılama mesafesi:30mm(parlak olmayan beyaz kağıt 100 × 100mm), 15mm(şeffaf cam 50 × 50mm, t = 3.0mm)
Algılanan hedef:Opak, saydam malzeme(30mm), Saydam cam(15mm)
Işık kaynağı:Kızılötesi LED(850nm)
Tepki süresi:Azami 1ms
Besleme:12-24VDC  ±10%(dalgalanma P-P: Azami 10%)
Akım tüketimi:Azami 30mA
Çalışma modu:Light ON
Kontrol çıkışı:NPN açık kolektör
Bağlantı türü:Kablo türü(Ø3.5, 2m)
Ortam aydınlatması:Güneş ışığı: Azami 11,000lx,
Akkor lamba: Azami 3,000lx
(Alıcı aydınlanması)
Ortam sıcaklığı:-25 - 55℃, depolama: -40 - 70℃
Koruma yapısı:IP65
Ortam nemi:%35-85 RH, depolama: %35-85 RH
Gecikme:Azami 20% algılama mesafesinde
Algılama
Mesafesi< 50 mm