BJ300-DDT Cisimden Yansımalı 300mm Algılama NPN L/D On Kablolu Fotoelektrik Sensör
-45 %
  • Marka: Autonics
  • Ürün Kodu: BJ300-DDT
256BİT SSL Sertifikası ile Koruma
Teknik özellikler
Algılama türü:Cisimden yansımalı
Algılama mesafesi:300mm
Algılanan hedef:Opak, saydam malzeme
Işık kaynağı:Kırmızı LED (660nm)
Tepki süresi:Azami 1ms
Besleme:12-24VDC  ±10% (dalgalanma P-P: Azami 10%)
Akım tüketimi:Azami 30mA
Hassasiyet ayarı:Hassasiyet ayarı
Çalışma modu:Light ON / Dark ON (siviç ile ayar)
Kontrol çıkışı:NPN açık kolektör
Bağlantı türü:Kablo türü (Ø3.5, 2m)
Ortam aydınlatması:Güneş ışığı: Azami 11,000lx,
Akkor lamba: Azami 3,000lx
(Alıcı aydınlanması)
Ortam sıcaklığı:-25 - 55℃, depolama: -40 - 70℃
Koruma yapısı:IP65
Ortam nemi:%35-85 RH, depolama: %35-85 RH
Gecikme:Azami 20% algılama mesafesinde
Algılama
Mesafesi200 mm ... < 350 mm