BJ100-DDT-C-P Cisimden Yansımalı 100mm Algılama PNP L/D On M8 Konnektörlü Fotoelektrik Sensör
-45 %
  • Marka: Autonics
  • Ürün Kodu: BJ100-DDT-C-P
Algılama türü:Cisimden yansımalı
Algılama mesafesi:100mm
Tepki süresi:Azami 1ms
Besleme:12-24VDC  ±10%(dalgalanma P-P: Azami 10%)
Akım tüketimi:Azami 30mA
Hassasiyet ayarı:Hassasiyet ayarı
Çalışma modu:Light ON/Dark ON (siviç ile ayar)
Kontrol çıkışı:PNP açık kolektör
Bağlantı türü:Konnektörlü (M8)
(Alıcı aydınlanması)
Ortam sıcaklığı:-25 - 55℃, depolama: -40 - 70℃
Koruma yapısı:IP65
Ortam nemi:%35-85 RH, depolama: %35-85 RH
Gecikme:Azami 20% algılama mesafesinde
Algılama
Mesafesi100 mm ... < 200 mm