DPU34C-350A Trifaze, 440V, 350A, Harici gösterim ekranı + RS485 Haberleşme, Güç Kontrol Cihazı
-45 %
  • Marka: Autonics
  • Ürün Kodu: DPU34C-350A
256BİT SSL Sertifikası ile Koruma
Faz sayısıTrifaze
Besleme440V
Çıkış aralığıfaz kontrol: %5 - 98, Sıfır geçişli kontrol: %0 - 100
• Saykıl kontrol (Z.C.): Sabit saykıl kontrol, Değişken saykıl kontrol
• ON/OFF kontrol (Z.C.)
yük• Faz kontrol: Rezistif ve endüktif yükler
• ON/OFF, Saykıl kontrol: Rezistif yük
Güç tüketimiAzami 7W (Fan çalışma gücü hariç)
Kontrol girişi
• Elle kontrol: Dahili 10kΩ potans, harici 3 - 10kΩ potans (asgari 2W)
Ebat
250~350A
Mevcut akım kapasitesi350A
SeçenekHarici gösterim ekranı + RS485 Haberleşme
Ortam sıcaklığı-10 - 50℃, depolama: 20 - 80℃