DPU34C-250A Trifaze, 440V, 250A, Harici gösterim ekranı + RS485 Haberleşme, Güç Kontrol Cihazı
-45 %
  • Marka: Autonics
  • Ürün Kodu: DPU34C-250A
256BİT SSL Sertifikası ile Koruma
Faz sayısıTrifaze
Besleme440V
• ON/OFF, Saykıl kontrol: Rezistif yük
Güç tüketimiAzami 7W (Fan çalışma gücü hariç)
Kontrol girişi
• Elle kontrol: Dahili 10kΩ potans, harici 3 - 10kΩ potans (asgari 2W)
Ebat
250~350A
Mevcut akım kapasitesi250A
SeçenekHarici gösterim ekranı + RS485 Haberleşme
Ortam sıcaklığı-10 - 50℃, depolama: 20 - 80℃