DPU34A-025A Trifaze, 440V, 25A, Harici gösterim ekranı + RS485 Haberleşme, Güç Kontrol Cihazı
STOK SORUNUZ -45 %
39.514,09TL
71.843,81TL
KDV Hariç: 32.928,41TL
  • Stok Durumu: Stokta Yok
  • Marka: Autonics
  • Ürün Kodu: DPU34A-025A
256BİT SSL Sertifikası ile Koruma
Faz sayısıTrifaze
Besleme440V
Çıkış aralığıfaz kontrol: %5 - 98, Sıfır geçişli kontrol: %0 - 100
• Saykıl kontrol (Z.C.): Sabit saykıl kontrol, Değişken saykıl kontrol
• ON/OFF kontrol (Z.C.)
yük• Faz kontrol: Rezistif ve endüktif yükler
• ON/OFF, Saykıl kontrol: Rezistif yük
Güç tüketimiAzami 7W (Fan çalışma gücü hariç)
Kontrol girişi
• Elle kontrol: Dahili 10kΩ potans, harici 3 - 10kΩ potans (asgari 2W)
Ebat
0~50A
Mevcut akım kapasitesi25A
SeçenekHarici gösterim ekranı + RS485 Haberleşme
Ortam sıcaklığı-10 - 50℃, depolama: 20 - 80℃
Ortam nemi%5~90RH
Ağırlık6,5kg
Anma
Yük Akımı< 50A
Yük Gerilimi440VAC