SPA-050-05 5VDC Çıkış 10A 50W Giriş 100-240VAC Giriş Anahtarlamalı Güç Kaynağı
2.952,53TL
5.368,24TL
KDV Hariç: 2.460,44TL
- Stok Durumu: Stokta Yok
- Marka: Autonics
- Ürün Kodu: SPA-050-05
| Çıkış gücü | 50W |
| Giriş gerilimi | 100-240VAC~ 50/60Hz |
| İzin verilen gerilim | 85-264VAC~50/60Hz |
| Çıkış Gerilimi | 5VDC |
| Çıkış akımı | 10A |
| Montaj türü | Pano Tipi |
| Koruma | Aşırı akım, ani akım çıkışı, kısa devre |
| Giriş Frekansı | 50/60Hz |
| Giriş Akım tüketimi | Azami 1.6A |
| Çıkış türü | Gerilimi ayar aralığı ±5% |
| Çıkış Gerilimi | |
| Çıkış Gerilimi | 5V |
| Çıkış Gücü | |
| Çıkış Gücü | 50W |