
-45 %
SPR3-3150NNN Anma Yük Gerilimi 380V, 150A, Sigortasız, Alarm Çıkış, Normal Kontrol, Güç Kontrol Rölesi
37.170,67TL
67.583,04TL
KDV Hariç: 30.975,56TL
- Stok Durumu: Var
- Marka: Autonics
- Ürün Kodu: SPR3-3150NNN
Ücretsiz Kargo
10.000TL Üzeri Kargo Bedava
Banka Havalesi
Banka havalesinde ekstra %4 indirim imkanı
Hızlı Teslimat
Maksimum 2 İş Günü İçinde Kargoya Verilir
Güvenli Alışveriş
256BİT SSL Sertifikası ile Koruma
Teknik özellik dosyaları
| Kontrol fazı | Trifaze |
|---|---|
| Anma yük gerilimi | 380VAC~ |
| Anma yük akımı | 150A |
| Kontrol girişi | ᆞ Otomatik kontrol: DC4-20mA, 1-5VDC kontrol Manuel kontrol: dış ayarlayıcı (10kΩ) ), iç ayarlayıcı (çıkış limiti) |
| Besleme | 100-240VAC~ 50/60Hz |
| Asgari yük akımı | 1A |
| İzin verilebilir gerilim aralığı | Anma geriliminin% 90 - 110'u |
| Güç tüketimi | Azami 22VA |
| Gösterim yöntemi | 3-hane 7-segment LED |
| Gösterge | Çalışma göstergesi/Manuel kontrol göstergesi: yeşil LED ᆞAlarm göstergesi/çıkış göstergesi/ünite (V, A)gösterge: kırmızı LED |
| Kontrol yöntemi | ᆞ Faz kontrolü: normal kontrol modu ᆞ Saykıl kontrolü: sabit çevrim kontrol modu ᆞ ON / OFF kontrolü |
| Uygulanabilir yük | Faz kontrolü, AÇMA / KAPATMA kontrolü: direnç yükü, indüktif yük ycle Saykıl kontrolü: direnç yükü |
| Dijital girişler | ÇALIŞTIR / DURDUR anahtarlama, OTOMATİK / MAN anahtarlama, RESET |
| Çıkış_Alarm | 250VAC ~ 3A, 30VDC |
| Output range | Faz kontrolü:% 0 - 98, saykıl kontrolü:% 0 - 100, ON / OFF kontrolü:% 0,% 100 |
| Çıkış _doğruluğu | Normal kontrol: ±% 10 F.S. içinde Anma yük gerilimi |
| Ayar türü | Ön tuşlarla, iletişim ile |
| İşlev | Çıkış limiti (OUT ADJ), AUTO / MAN seçimi, kontrol yöntemi seçimi, SIFIRLA, YUMUŞAK BAŞLAT, YUMUŞAK AŞAĞI / AŞAĞI, çıkış yüksek / düşük limiti, giriş düzeltmesi, giriş eğimi düzeltmesi, izleme (kontrol girişi, yük gerilimi / akım / güç / direnç, güç kaynağı sık |
| İşlev_Alarm | Aşırı akım alarmı, aşırı voltaj alarmı, sigorta arıza alarmı, eleman hata alarmı, ısıtıcı molası alarmı, soğutucu aşırı ısınma alarmı |
| Soğutma yöntemi | Zorunlu hava soğutması (soğutma fanı ile) |
| Yalıtım direnci | 200MΩ üzeri (500VDC meger'de) |
| Dielektrik dayanımı | 1 dakika boyunca 2.000VAC 50 / 60Hz (giriş terminalleri ve güç terminalleri arasında) |
| Parazit bağışıklığı |
Ürün Kodu: INX360D-F99-U2E2-5M General specificationsTypeInclination sensor, 1-axisMeasurement range0 ... 360 °Absolute accuracy≤ ± 0.5 °Response delay≤ 20 msResoluti..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: ML7-54-G/25/136/115 Ürün AçıklamasıRetroreflective sensor for standard applications, miniature design, clear object detection, front optical face, 7.6 m detection ra..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: T4K 236-02Z 1 Kablo girişi M 20 x 1.5Termoplastik muhafazaYağ ve petrol ispirtosuna karşı yüksek dirençGeniş kapsamlı alternatif aktüatörler30 mm x 58,5 mm x 30 m..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: A-10 WİKA 0,1BAR 40inWC BASINÇ SENSÖRÜ..
5.574,97TL
KDV Hariç:4.645,81TL
Ürün Kodu: E50S8-50-3-T-24-CR Teknik özellik dosyalarıMİL DIŞ ÇAPIØ8mmAZAMİ TEPKİ FREKANSI300kHzAZAMİ İZİN VERİLEN DEVİR5000rpmBAŞLAMA TORKUAzami 70gf.cm (Azami 0.00686N.m)ÇÖZÜNÜRL..
4.631,74TL 7.719,57TL
KDV Hariç:3.859,78TL
Ürün Kodu: 750-410 Technical DataNumber of digital inputs2Total number of channels (module)2Sinyal tipiVoltageType of signal voltageDC 24 VSensor supply voltag..
2.419,34TL 5.376,32TL
KDV Hariç:2.016,12TL
Ürün Kodu: 3RG6342-3AB00-PF Size/Bauform : kubisch/kubischFunction/Funktion : Diffuse/TasterOperating distance/SchaltabstandSensing range/Erfassungsbereich : 60 ... 300 mmFocusin..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: NBB2-8GS35-E2-V3 General specificationsSwitching functionNormally open (NO)Output typePNPRated operating distance2 mmInstallationflushOutput polarityDCAssured operatin..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: OBT600-R200-2EP-IO-0,3M-V1-L Ürün AçıklamasıLaser diffuse mode sensor with adjustable background suppressionGeneral specificationsDetection range40 ... 600 mmDetection range min.4..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: E50S8-500-3-T-24 (10m) Teknik özellik dosyaları MİL DIŞ ÇAPI Ø8mm AZAMİ TEPKİ FREKANSI 300kHz AZAMİ İZİN VERİLEN DEVİR 5000rpm BAŞLAMA TORKU Azami 70gf..
5.178,38TL 8.630,64TL
KDV Hariç:4.315,32TL |












