SPR3-3150NFN Anma Yük Gerilimi 380V, 150A, Sigortasız, Alarm Çıkış, Normal + Statik Kontrol, Güç Kontrol Rölesi
-45 %
  • Marka: Autonics
  • Ürün Kodu: SPR3-3150NFN
256BİT SSL Sertifikası ile Koruma
Teknik özellik dosyaları
Kontrol fazıTrifaze
Anma yük gerilimi380VAC~
Anma yük akımı150A
kontrol Manuel kontrol: dış ayarlayıcı (10kΩ) ), iç ayarlayıcı (çıkış limiti)
Besleme100-240VAC~ 50/60Hz
Asgari yük akımı1A
İzin verilebilir gerilim aralığıAnma geriliminin% 90 - 110'u
Güç tüketimiAzami 22VA
Gösterim yöntemi3-hane 7-segment LED
GöstergeÇalışma göstergesi/Manuel kontrol göstergesi: yeşil LED
ᆞAlarm göstergesi/çıkış göstergesi/ünite (V, A)gösterge: kırmızı LED
Kontrol yöntemiᆞ Faz kontrolü: normal kontrol modu
ᆞ Saykıl kontrolü: sabit saykıl kontrol modu
ᆞ ON / OFF kontrolü
Uygulanabilir yükFaz kontrolü, AÇMA / KAPATMA kontrolü: direnç yükü, indüktif yük
ycle Saykıl kontrolü: direnç yükü
Dijital girişlerÇALIŞTIR / DURDUR anahtarlama, OTOMATİK / MAN anahtarlama, RESET
Çıkış_Alarm250VAC ~ 3A, 30VDC  3A, 1c dirençli yük
Output rangeFaz kontrolü:% 0 - 98, saykıl kontrolü:% 0 - 100, ON / OFF kontrolü:% 0,% 100
Çıkış _doğruluğuᆞNormal kontrol: ±% 10 F.S. içinde anma yük voltajının değeri
ᆞ Statik akım geri besleme kontrolü: ±% 3 F.S. Anma yük akımının değeri
ᆞ Statik voltaj geri besleme kontrolü: ±% 3 F.S. Anma yük geriliim değeri
ᆞ Statik güç geri besleme kontrolü: ±% 3 F.S. anma yükü gücü
Ayar türüÖn tuşlarla, iletişim ile
Soğutma yöntemiZorunlu hava soğutması (soğutma fanı ile)
Yalıtım direnci200MΩ üzeri (500VDC meger'de)
Dielektrik dayanımı1 dakika boyunca 2.000VAC 50 / 60Hz (giriş terminalleri ve güç terminalleri arasında)