SPR3-3100TNN Anma Yük Gerilimi 380V, 100A, Sigortasız, Alarm + RS485 Çıkış, Normal Kontrol, Güç Kontrol Rölesi
STOK SORUNUZ -45 %
30.878,54TL
56.142,81TL
KDV Hariç: 25.732,12TL
  • Stok Durumu: Stokta Yok
  • Marka: Autonics
  • Ürün Kodu: SPR3-3100TNN
Kontrol fazıTrifaze
Anma yük gerilimi380VAC~
Anma yük akımı100A
kontrol Manuel kontrol: dış ayarlayıcı (10kΩ) ), iç ayarlayıcı (çıkış limiti)
Besleme100-240VAC~ 50/60Hz
Asgari yük akımı1A
ᆞ Saykıl kontrolü: sabit çevrim kontrol modu
Çıkış_Alarm250VAC ~ 3A, 30VDC  3A, 1c dirençli yük
Çıkış_HaberleşmeRS485 haberleşme çıkışı (Modbus RTU yöntemi)
Output rangeFaz kontrolü:% 0 - 98, saykıl kontrolü:% 0 - 100, ON / OFF kontrolü:% 0,% 100
Çıkış _doğruluğuNormal kontrol: ±% 10 F.S. içinde Anma yük gerilimi
Ayar türüÖn tuşlarla, iletişim ile
Soğutma yöntemiZorunlu hava soğutması (soğutma fanı ile)
Yalıtım direnci200MΩ üzeri (500VDC meger'de)
Dielektrik dayanımı1 dakika boyunca 2.000VAC 50 / 60Hz (gi