DPUS4-025F
- Marka: Autonics
- Ürün Kodu: DPUS4-025F
256BİT SSL Sertifikası ile Koruma
Teknik özellik dosyaları
| Azami yük akımı | 3A |
|---|---|
| Kontrol yöntemi | Faz kontrol, Değişken saykıl kontrol |
| yük | Rezistif yük |
| Onay | |
| Besleme | 440VAC~ 50/60Hz |
| Mevcut akım kapasitesi | 25A |
| Sigorta seçeneği | Sigortalı |
| Ortam sıcaklığı | -10 - 50℃, depolama: -20 - 80℃ |