
STOK SORUNUZ
-55 %
750-455 4 Kanal Analog Input, 4 - 20 mA DC Tek Uçlu
16.699,56TL
37.110,14TL
KDV Hariç: 13.916,30TL
- Stok Durumu: Stokta Yok
- Marka: Wago
- Ürün Kodu: 750-455
Ücretsiz Kargo
10.000TL Üzeri Kargo Bedava
Banka Havalesi
Banka havalesinde ekstra %4 indirim imkanı
Hızlı Teslimat
Maksimum 2 İş Günü İçinde Kargoya Verilir
Güvenli Alışveriş
256BİT SSL Sertifikası ile Koruma
Technical Data
Number of analog inputs 4 Total number of channels (module) 4 Sinyal tipi Current Type of signal current DC 4 … 20 mA Sensor connection 4 x (2-conductor) Giriş gerilimi (maks.) 32 V Signal characteristic Single-ended Çözünürlük [bit] 12 Bit Input resistance max. 100 Ω Bit genişliği 4 x 16 bit veri 4 x 8 bit kontrol/durum (isteğe bağlı) Çevirme süresi (tip.) 10 ms Messfehler, Bezugstemperatur 25 °C Messfehler, Abweichung max. vom Messbereichsendwert 0,1 % Temperaturfehler max. vom Messbereichsendwert 0,01 %/K System supply voltage DC 5 V; via data contacts Current consumption, system supply (5 V) 65 mA Field supply voltage DC 24 V (-25 … +30 %); über Leistungskontakte (Einspeisung über Messerkontakt; Weiterleitung über Federkontakt) İzolasyon 500 V sistem/besleme Number of incoming power jumper contacts 2 Number of outgoing power jumper contacts 2
Daha fazlası
| Number of analog inputs | 4 |
| Total number of channels (module) | 4 |
| Sinyal tipi | Current |
| Type of signal current | DC 4 … 20 mA |
| Sensor connection | 4 x (2-conductor) |
| Giriş gerilimi (maks.) | 32 V |
| Signal characteristic | Single-ended |
| Çözünürlük [bit] | 12 Bit |
| Input resistance max. | 100 Ω |
| Bit genişliği | 4 x 16 bit veri 4 x 8 bit kontrol/durum (isteğe bağlı) |
| Çevirme süresi (tip.) | 10 ms |
| Messfehler, Bezugstemperatur | 25 °C |
| Messfehler, Abweichung max. vom Messbereichsendwert | 0,1 % |
| Temperaturfehler max. vom Messbereichsendwert | 0,01 %/K |
| System supply voltage | DC 5 V; via data contacts |
| Current consumption, system supply (5 V) | 65 mA |
| Field supply voltage | DC 24 V (-25 … +30 %); über Leistungskontakte (Einspeisung über Messerkontakt; Weiterleitung über Federkontakt) |
| İzolasyon | 500 V sistem/besleme |
| Number of incoming power jumper contacts | 2 |
| Number of outgoing power jumper contacts | 2 |
Bağlantı verisi
Connection technology: In-/Outputs 8 x CAGE CLAMP® Connection type (1) Inputs/Outputs Tek damarlı boylar 0,08 … 2,5 mm² / 28 … 14 AWG İnce bükümlü kablolar 0,08 … 2,5 mm² / 28 … 14 AWG Sıyırma uzunluğu 8 … 9 mm / 0.31 … 0.35 inch
| Connection technology: In-/Outputs | 8 x CAGE CLAMP® |
| Connection type (1) | Inputs/Outputs |
| Tek damarlı boylar | 0,08 … 2,5 mm² / 28 … 14 AWG |
| İnce bükümlü kablolar | 0,08 … 2,5 mm² / 28 … 14 AWG |
| Sıyırma uzunluğu | 8 … 9 mm / 0.31 … 0.35 inch |
Geometrical Data
Width 12 mm / 0.472 inch Height 69,8 mm / 2.748 inch DIN rayın üst kenarından yükseklik 62,6 mm / 2.465 inch Depth 100 mm / 3.937 inch
| Width | 12 mm / 0.472 inch |
| Height | 69,8 mm / 2.748 inch |
| DIN rayın üst kenarından yükseklik | 62,6 mm / 2.465 inch |
| Depth | 100 mm / 3.937 inch |
Mekanik Veri
Montaj tipi DIN 35 ray
| Montaj tipi | DIN 35 ray |
Material Data
Renk açık gri Gövde malzemesi Polycarbonate, polyamide 6.6 Yangın yükü 1,234 MJ Ağırlık 65 g Uygunluk işareti CE
| Renk | açık gri |
| Gövde malzemesi | Polycarbonate, polyamide 6.6 |
| Yangın yükü | 1,234 MJ |
| Ağırlık | 65 g |
| Uygunluk işareti | CE |
Environmental Requirements
Surrounding air (operating) temperature 0 … 55 °C Surrounding air (storage) temperature -40 … 85 °C Koruma sınıfı IP20 Kirlilik derecesi (5) 2 per IEC 61131-2 Çalışma yüksekliği 0 … 2000 m Montaj pozisyonu horizontal (standing/lying) or vertical Nısbi nem (yoğuşmasız) 95 % Titreşime dayanıklı 4g per IEC 60068-2-6 Darbe direnci 15g per IEC 60068-2-27 EMC immunity to interference acc. to EN 61000-6-2, marine applications
Ürün Kodu: CET4-AR-CRA-CH-50X-SH-110202CET4-AR-CRA-CH-50X-SH-110202 Safet Switch Safety switch with guard locking and integrated evaluation electronics
Locking force..
16.054,30TL
KDV Hariç:13.378,59TL
Ürün Kodu: OBR7000-R100-2EP-IO-V31-1R-IRÜrün AçıklamasıRetroreflective sensorGeneral specificationsEffective detection range0 ... 7 mReflector distance0.03 ... 7 mThreshold detection range10..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: BJ3M-PDT-PTeknik özellikler Algılama türü : Polarize Reflektörlü Algılama mesafesi : 3m(MS-2A) Algılanan hedef : Asg. Opak malzeme Ø75mm I..
1.838,82TL 3.343,31TL
KDV Hariç:1.532,35TL
Ürün Kodu: E30S4-360-3-T-5Mil dış çapı Ø4mm Azami Tepki frekansı 300kHz Azami izin verilen devir 5000rpm Başlama torku Azami 20gf.cm (Azami 0.00196N.m) Çöz..
3.495,23TL 5.825,39TL
KDV Hariç:2.912,69TL
Ürün Kodu: GLV18-55/25/102/115Ürün AçıklamasıRetroreflective sensor with polarization filter, M18 threaded housing design, plastic housing, front optical face, 4 m detection r..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: E40HB6-3600-3-T-5Mil iç çapı Ø6mm Azami Tepki frekansı 300kHz Azami izin verilen devir 5000rpm Başlama torku Azami 50gf.cm (Azami 0.0049N.m) Çözün..
6.127,09TL 10.211,81TL
KDV Hariç:5.105,91TL
Ürün Kodu: E58SC10-2000-3-N-24Teknik özellik Mil dış çapı Ø10mm Azami Tepki frekansı 300kHz Azami izin verilen devir 5000rpm Başlama torku Azami 40gf.cm (Aza..
6.573,22TL 10.955,37TL
KDV Hariç:5.477,68TL
Ürün Kodu: E50S8-2048-3-N-24Teknik özellik dosyaları MİL DIŞ ÇAPI Ø8mm AZAMİ TEPKİ FREKANSI 300kHz AZAMİ İZİN VERİLEN DEVİR 5000rpm BAŞLAMA TORKU Azami 70gf..
5.366,42TL 8.944,03TL
KDV Hariç:4.472,02TL
Ürün Kodu: NJ8-18GM50-E0General specificationsSwitching functionNormally open (NO)Output typeNPNRated operating distance8 mmInstallationnon-flushOutput polarityDCAssured oper..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: BS5-V2RAlgılama türü : Karşılıklı Algılama mesafesi : 5mm Algılanan hedef : Opak Asgari Algılanan hedef : ≥Ø0.8mm×2mm Gecikme : ≤0.05mm..
267,73TL 486,79TL
KDV Hariç:223,11TL
| Surrounding air (operating) temperature | 0 … 55 °C |
| Surrounding air (storage) temperature | -40 … 85 °C |
| Koruma sınıfı | IP20 |
| Kirlilik derecesi (5) | 2 per IEC 61131-2 |
| Çalışma yüksekliği | 0 … 2000 m |
| Montaj pozisyonu | horizontal (standing/lying) or vertical |
| Nısbi nem (yoğuşmasız) | 95 % |
| Titreşime dayanıklı | 4g per IEC 60068-2-6 |
| Darbe direnci | 15g per IEC 60068-2-27 |
| EMC immunity to interference | acc. to EN 61000-6-2, marine applications |












