
STOK SORUNUZ
-55 %
750-484/000-001 2 Kanal Analog Input,4 … 20 mA HART; NAMUR NE43; Ex
43.778,89TL
97.286,42TL
KDV Hariç: 36.482,41TL
- Stok Durumu: Stokta Yok
- Marka: Wago
- Ürün Kodu: 750-484/000-001
Ücretsiz Kargo
10.000TL Üzeri Kargo Bedava
Banka Havalesi
Banka havalesinde ekstra %4 indirim imkanı
Hızlı Teslimat
Maksimum 2 İş Günü İçinde Kargoya Verilir
Güvenli Alışveriş
256BİT SSL Sertifikası ile Koruma
Technical Data
| Number of analog inputs | 2 |
| Total number of channels (module) | 2 |
| Sinyal tipi | Current |
| Type of signal current | DC 4 … 20 mA |
| Sensor supply voltage | DC 16,5 V; Transmitter supply UV at 20 mA |
| Sensor connection | 2 x (2-conductor) |
| Giriş filtresi | Parametreleştirilebilir |
| Giriş filtresi: parametrelerle ayarlanabilir (kanal-kanal) | yes |
| Signal characteristic | Single-ended |
| Arıza teşhisi | Kablo kopması, ölçüm aralığı dışında |
| Çözünürlük [bit] | 12 Bit |
| Güç tüketimi Pmax. | 1,60 W (slave'lerle (20 mA)) |
| Bit genişliği | 2 x 2 byte veri 2 x 2 byte veri + 2n x 4 byte veri (n = dinamik değişken adedi) 2 x 2 byte veri + 6 byte posta kutusu |
| Aşırı gerilim koruması | 30 V, ters polarite korumalı |
| Çevirme süresi (tip.) | 10 ms |
| Messfehler, Bezugstemperatur | 25 °C |
| Messfehler, Abweichung max. vom Messbereichsendwert | 0,2 % |
| Temperaturfehler max. vom Messbereichsendwert | 0,01 %/K |
| Kendinden güvenli Ex i | yes |
| System supply voltage | DC 5 V; via data contacts |
| Current consumption, system supply (5 V) | 25 mA |
| Field supply voltage | DC 24 V; via power jumper contacts (Ex i XTR power supply: UO = max. 27.3 V) |
| Current consumption, field supply (module with no external load) | 26 mA |
| Kanal başına HART aygıtları | 1 aygıt (single-drop, no multi-drop) |
| Kanal başına HART modemleri | 1 modem (multiplex değil) |
| Güç kaybı PV | 0,62 W (slave'siz) |
| İzolasyon | 300 VAC system/field |
| Dielektrik dayanımı | 510 VAC/775 VDC; per EN 60870-2-1 |
| Rated surge voltage | 1 kV; Rated surge voltage between intrinsically safe and non-intrinsically safe circuits: 1.5 kV (EN 60079-11) |
| Number of incoming power jumper contacts | 2 |
| Number of outgoing power jumper contacts | 2 |
| Current carrying capacity of the power jumper contacts | 1 A |
| ATEX Guideline | EN/IEC 60079-0, -7, -11 |
| Elektrik şebekesi, güvenliğe ilişkin bilgi | Uo = 26.8 V; Io = 90.07 mA; Po = 603.5 mW; Linear characteristic curve |
| Reaktans Ex ia IIC | Lo = 1.8 mH; Co = 0.092 μF |
| Reaktans Ex ia IIB | Lo = 16 mH; Co = 0.72 μF |
| Reaktans Ex ia IIA | Lo = 27 mH; Co = 2.37 μF |
| Reaktans Ex ia I | Lo = 38 mH; Co = 3.85 µF |
| Reaktans | Reactances without accounting for the concurrence of L and C |
Bağlantı verisi
| Connection technology: In-/Outputs | 16 x CAGE CLAMP® |
| Connection type (1) | Inputs/Outputs |
| Tek damarlı boylar | 0,25 … 2,5 mm² / 24 … 14 AWG |
| İnce bükümlü kablolar | 0,25 … 2,5 mm² / 24 … 14 AWG |
| Sıyırma uzunluğu | 8 … 9 mm / 0.31 … 0.35 inch |
Geometrical Data
| Width | 24 mm / 0.945 inch |
| Height | 67,8 mm / 2.669 inch |
| DIN rayın üst kenarından yükseklik | 60,6 mm / 2.386 inch |
| Depth | 100 mm / 3.937 inch |
Mekanik Veri
| Montaj tipi | DIN 35 ray |
Bu ürün için PDF bulunmamaktadır.
Ürün Kodu: E40H8-250-3-T-24
Teknik özellik dosyalarıMil iç çapıØ8mmAzami Tepki frekansı300kHzAzami izin verilen devir5000rpmBaşlama torkuAzami 50gf.cm(Azami 0.0049N.m)Çözünürlük2..
4.608,83TL 7.681,38TL
KDV Hariç:3.840,69TL
Ürün Kodu: RL80-54/25/31/76b/115 SET
Ürün AçıklamasıRetroreflective sensor with polarization filterGeneral specificationsEffective detection rangeREF-H88x25 0 ... 6 m Reflector distanceRE..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: PSAN-V01CPA-RC1/8
Teknik özellik dosyalarıUygulanabilir sıvı(Pnömatik tip) Hava, aşındırıcı olmayan gazBasınç portu yönüArka derinlikBasınç portuRc1/8Bağlantı türüKonek..
3.075,55TL 5.591,91TL
KDV Hariç:2.562,96TL
Ürün Kodu: E50S8-200-3-V-24-CR
Teknik özellik dosyaları MİL DIŞ ÇAPI Ø8mm AZAMİ TEPKİ FREKANSI 300kHz AZAMİ İZİN VERİLEN DEVİR 5000rpm BAŞLAMA TORKU Azami 70gf..
4.631,74TL 7.719,57TL
KDV Hariç:3.859,78TL
Ürün Kodu: ATM4-510S
Teknik özellikler Çalışma yöntemi : Zaman ayarı Çıkış işlevi : Enerjide gecikme Zaman işlevi : Enerjide başlama Terminal ..
633,11TL 1.151,12TL
KDV Hariç:527,59TL
Ürün Kodu: ML17-6/73/136
Ürün AçıklamasıRetroreflective sensor without polarization filterGeneral specificationsEffective detection range0 ... 6.5 mLight sourceLEDLight typemo..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: BYD3M-TDT
Teknik özellikler Algılama türü : Karşılıklı Algılama mesafesi : 3m Algılanan hedef : Asg. Opak malzeme Ø6mm Işık kaynağı : ..
1.365,25TL 2.482,26TL
KDV Hariç:1.137,70TL
Ürün Kodu: SLC440COM-ER-1050-35
Sipariş ayrıntılarıÜrün tip tanımıSLC440COM-ER-1050-35Ürün numarası (sipariş numarası)103004008EAN (European Article Number)4030661435480eCl@ss number..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: TC4W-N4R
Teknik özellik dosyalarıEbatDIN G96×Y48mmGösterim yöntemi4-hane 7-segment LEDKontrol yöntemiON/OFF kontrol, P, PI, PD, PID kontrolGiriş dosyasıTermoko..
2.109,38TL 3.835,23TL
KDV Hariç:1.757,82TL
Ürün Kodu: TK4M-24CN
Teknik özellik dosyalarıGösterim yöntemi4-hane 7-segment LEDKontrol yöntemiON/OFF kontrol, P, PI, PD, PID kontrolGiriş dosyasıTermokopul K(CA), J(IC),..
3.375,61TL 6.137,47TL
KDV Hariç:2.813,01TL











