
TEKLİF İSTE
750-481/003-000 2 Kanal Analog Input, RTD, Eex i
0,00TL
KDV Hariç: 0,00TL
- Stok Durumu: Var
- Marka: Wago
- Ürün Kodu: 750-481/003-000
Ücretsiz Kargo
10.000TL Üzeri Kargo Bedava
Banka Havalesi
Banka havalesinde ekstra %4 indirim imkanı
Hızlı Teslimat
Maksimum 2 İş Günü İçinde Kargoya Verilir
Güvenli Alışveriş
256BİT SSL Sertifikası ile Koruma
Technical Data
Number of analog inputs 2 Total number of channels (module) 2 Sinyal tipi Resistance measurement
Potentiometer positions Configurable type of signal yes Sensor connection 2 x (2-conductor, 3-conductor) Güç tüketimi Pmax. 0,45 W Bit genişliği 2 x 16 bit veri 2 x 8 bit kontrol/durum (isteğe bağlı) Çözünürlük (tüm aralıkta) 0,1 °C, 0,1 Ω, %0,0049 Çevirme süresi (tip.) 325 ms Çevirme süresi 150 ... 500 ms (kanal başına) Messfehler, Bezugstemperatur 25 °C Messfehler, Abweichung max. vom Messbereichsendwert 0,2 % Temperaturfehler max. vom Messbereichsendwert 0,01 %/K Ölçüm akımı (tip.) < 0,5 mA Kendinden güvenli Ex i yes Sensör tipleri Pt100; Configurable: Pt200, Pt500, Pt1000, Ni100, Ni120, Ni1000; Potentiometer setting 0 … 100 %: 1k2, 5k0 Sıcaklık aralığı −200 … +850 °C (Pt), −60 … +250 °C (Ni), −80 … +320 °C (Ni120) System supply voltage DC 5 V; via data contacts Current consumption, system supply (5 V) 25 mA Field supply voltage DC 24 V; (Versorgung über Einspeisung Ex i UO = max. 27,3 V); über Leistungskontakte (Einspeisung über Messerkontakt; Weiterleitung über Federkontakt) Current consumption, field supply (module with no external load) 12 mA Güç kaybı PV 0,45 W İzolasyon 300 VAC system/field Number of incoming power jumper contacts 2 Number of outgoing power jumper contacts 2 Current carrying capacity of the power jumper contacts 1 A ATEX Guideline EN/IEC 60079-0, -7, -11, -26, -31 Elektrik şebekesi, güvenliğe ilişkin bilgi Uo = 7.2 V ; Io = 5.8 mA; Po = 10.5 mW; Linear characteristic curve Reaktans Ex ia IIC Lo = 0.9 H; Co = 13.5 µF Reaktans Ex ia IIB Lo = 1 H; Co = 240 µF Reaktans Ex ia IIA Lo = 1 H; Co = 1000 μF Reaktans Ex ia I Lo = 1 H; Co = 1000 µF Reaktans Reactances without accounting for the concurrence of L and C Etiketleme ATEX, IECEx, INMETRO, Underwriters Laboratories Inc.
Daha fazlası
| Number of analog inputs | 2 |
| Total number of channels (module) | 2 |
| Sinyal tipi | Resistance measurement Potentiometer positions |
| Configurable type of signal | yes |
| Sensor connection | 2 x (2-conductor, 3-conductor) |
| Güç tüketimi Pmax. | 0,45 W |
| Bit genişliği | 2 x 16 bit veri 2 x 8 bit kontrol/durum (isteğe bağlı) |
| Çözünürlük (tüm aralıkta) | 0,1 °C, 0,1 Ω, %0,0049 |
| Çevirme süresi (tip.) | 325 ms |
| Çevirme süresi | 150 ... 500 ms (kanal başına) |
| Messfehler, Bezugstemperatur | 25 °C |
| Messfehler, Abweichung max. vom Messbereichsendwert | 0,2 % |
| Temperaturfehler max. vom Messbereichsendwert | 0,01 %/K |
| Ölçüm akımı (tip.) | < 0,5 mA |
| Kendinden güvenli Ex i | yes |
| Sensör tipleri | Pt100; Configurable: Pt200, Pt500, Pt1000, Ni100, Ni120, Ni1000; Potentiometer setting 0 … 100 %: 1k2, 5k0 |
| Sıcaklık aralığı | −200 … +850 °C (Pt), −60 … +250 °C (Ni), −80 … +320 °C (Ni120) |
| System supply voltage | DC 5 V; via data contacts |
| Current consumption, system supply (5 V) | 25 mA |
| Field supply voltage | DC 24 V; (Versorgung über Einspeisung Ex i UO = max. 27,3 V); über Leistungskontakte (Einspeisung über Messerkontakt; Weiterleitung über Federkontakt) |
| Current consumption, field supply (module with no external load) | 12 mA |
| Güç kaybı PV | 0,45 W |
| İzolasyon | 300 VAC system/field |
| Number of incoming power jumper contacts | 2 |
| Number of outgoing power jumper contacts | 2 |
| Current carrying capacity of the power jumper contacts | 1 A |
| ATEX Guideline | EN/IEC 60079-0, -7, -11, -26, -31 |
| Elektrik şebekesi, güvenliğe ilişkin bilgi | Uo = 7.2 V ; Io = 5.8 mA; Po = 10.5 mW; Linear characteristic curve |
| Reaktans Ex ia IIC | Lo = 0.9 H; Co = 13.5 µF |
| Reaktans Ex ia IIB | Lo = 1 H; Co = 240 µF |
| Reaktans Ex ia IIA | Lo = 1 H; Co = 1000 μF |
| Reaktans Ex ia I | Lo = 1 H; Co = 1000 µF |
| Reaktans | Reactances without accounting for the concurrence of L and C |
| Etiketleme | ATEX, IECEx, INMETRO, Underwriters Laboratories Inc. |
Bağlantı verisi
Connection technology: In-/Outputs 16 x CAGE CLAMP® Connection type (1) Inputs/Outputs Tek damarlı boylar 0,08 … 2,5 mm² / 28 … 14 AWG İnce bükümlü kablolar 0,08 … 2,5 mm² / 28 … 14 AWG Sıyırma uzunluğu 8 … 9 mm / 0.31 … 0.35 inch
| Connection technology: In-/Outputs | 16 x CAGE CLAMP® |
| Connection type (1) | Inputs/Outputs |
| Tek damarlı boylar | 0,08 … 2,5 mm² / 28 … 14 AWG |
| İnce bükümlü kablolar | 0,08 … 2,5 mm² / 28 … 14 AWG |
| Sıyırma uzunluğu | 8 … 9 mm / 0.31 … 0.35 inch |
Geometrical Data
Width 24 mm / 0.945 inch Height 67,8 mm / 2.669 inch DIN rayın üst kenarından yükseklik 60,6 mm / 2.386 inch Depth 100 mm / 3.937 inch
| Width | 24 mm / 0.945 inch |
| Height | 67,8 mm / 2.669 inch |
| DIN rayın üst kenarından yükseklik | 60,6 mm / 2.386 inch |
| Depth | 100 mm / 3.937 inch |
Mekanik Veri
Montaj tipi DIN 35 ray
| Montaj tipi | DIN 35 ray |
Material Data
Bu ürün için PDF bulunmamaktadır.
Bu ürün için PDF bulunmamaktadır.
Ürün Kodu: E40H8-250-3-T-24
Teknik özellik dosyalarıMil iç çapıØ8mmAzami Tepki frekansı300kHzAzami izin verilen devir5000rpmBaşlama torkuAzami 50gf.cm(Azami 0.0049N.m)Çözünürlük2..
4.608,83TL 7.681,38TL
KDV Hariç:3.840,69TL
Ürün Kodu: RL80-54/25/31/76b/115 SET
Ürün AçıklamasıRetroreflective sensor with polarization filterGeneral specificationsEffective detection rangeREF-H88x25 0 ... 6 m Reflector distanceRE..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: PSAN-V01CPA-RC1/8
Teknik özellik dosyalarıUygulanabilir sıvı(Pnömatik tip) Hava, aşındırıcı olmayan gazBasınç portu yönüArka derinlikBasınç portuRc1/8Bağlantı türüKonek..
3.075,55TL 5.591,91TL
KDV Hariç:2.562,96TL
Ürün Kodu: E50S8-200-3-V-24-CR
Teknik özellik dosyaları MİL DIŞ ÇAPI Ø8mm AZAMİ TEPKİ FREKANSI 300kHz AZAMİ İZİN VERİLEN DEVİR 5000rpm BAŞLAMA TORKU Azami 70gf..
4.631,74TL 7.719,57TL
KDV Hariç:3.859,78TL
Ürün Kodu: ATM4-510S
Teknik özellikler Çalışma yöntemi : Zaman ayarı Çıkış işlevi : Enerjide gecikme Zaman işlevi : Enerjide başlama Terminal ..
633,11TL 1.151,12TL
KDV Hariç:527,59TL
Ürün Kodu: ML17-6/73/136
Ürün AçıklamasıRetroreflective sensor without polarization filterGeneral specificationsEffective detection range0 ... 6.5 mLight sourceLEDLight typemo..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: BYD3M-TDT
Teknik özellikler Algılama türü : Karşılıklı Algılama mesafesi : 3m Algılanan hedef : Asg. Opak malzeme Ø6mm Işık kaynağı : ..
1.365,25TL 2.482,26TL
KDV Hariç:1.137,70TL
Ürün Kodu: SLC440COM-ER-1050-35
Sipariş ayrıntılarıÜrün tip tanımıSLC440COM-ER-1050-35Ürün numarası (sipariş numarası)103004008EAN (European Article Number)4030661435480eCl@ss number..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: TC4W-N4R
Teknik özellik dosyalarıEbatDIN G96×Y48mmGösterim yöntemi4-hane 7-segment LEDKontrol yöntemiON/OFF kontrol, P, PI, PD, PID kontrolGiriş dosyasıTermoko..
2.109,38TL 3.835,23TL
KDV Hariç:1.757,82TL
Ürün Kodu: TK4M-24CN
Teknik özellik dosyalarıGösterim yöntemi4-hane 7-segment LEDKontrol yöntemiON/OFF kontrol, P, PI, PD, PID kontrolGiriş dosyasıTermokopul K(CA), J(IC),..
3.375,61TL 6.137,47TL
KDV Hariç:2.813,01TL











