
STOK SORUNUZ
-55 %
750-479 2 Kanal Analog Input, ± 10 V DC diferansiyel ölçüm girişleri
20.972,46TL
46.605,46TL
KDV Hariç: 17.477,05TL
- Stok Durumu: Stokta Yok
- Marka: Wago
- Ürün Kodu: 750-479
Ücretsiz Kargo
10.000TL Üzeri Kargo Bedava
Banka Havalesi
Banka havalesinde ekstra %4 indirim imkanı
Hızlı Teslimat
Maksimum 2 İş Günü İçinde Kargoya Verilir
Güvenli Alışveriş
256BİT SSL Sertifikası ile Koruma
Technical Data
| Number of analog inputs | 2 |
| Total number of channels (module) | 2 |
| Sinyal tipi | Voltage |
| Type of signal voltage | DC -10 … +10 V |
| Sensor connection | 2 x (2-conductor) |
| Giriş filtresi | alçak geçiren birinci order, fG = 5 kHz |
| Signal characteristic | Differential |
| Çözünürlük [bit] | 14 Bit |
| Çalışma modu | Tetiklemeli (Önayar) |
| Bit genişliği | 2 x 16 bit veri 2 x 8 bit kontrol/durum (isteğe bağlı) |
| Koruma | RC circuit |
| Müsade edilen sürekli aşırı yük | 60 V |
| Kanallar arası karışma zayıflaması | 80 dB |
| Eksik kodsuz monotonluk | evet |
| Internal resistance | 1000 kΩ |
| Messfehler, Bezugstemperatur | 25 °C |
| Messfehler, Abweichung max. vom Messbereichsendwert | 0,05 % |
| Tüm sıcaklık aralığında hata | ≤ 0.4 % |
| Temperaturfehler max. vom Messbereichsendwert | 0,01 %/K |
| Örnekleme süresi | 5 µs |
| Örnekleme gecikmesi (kanal/kanal) | 1 µs |
| Örnekleme gecikmesi (modül) | 1 ms |
| Tekrarlamanın örnekleme süresi | 1 ms |
| Ölçüm aralığı aralık dışı | Status byte and LED |
| Ölçülen değer alımı | Time synchronous within the module |
| LSB (en önemsiz bit) değeri | 1,2 mV |
| Dönüştürme yöntemi | SAR (Successive Approximation Register) |
| System supply voltage | DC 5 V; via data contacts |
| Current consumption, system supply (5 V) | 100 mA |
| İzolasyon | 500 V system/field or channel/channel |
Bağlantı verisi
| Connection technology: In-/Outputs | 8 x CAGE CLAMP® |
| Connection type (1) | Inputs/Outputs |
| Tek damarlı boylar | 0,08 … 2,5 mm² / 28 … 14 AWG |
| İnce bükümlü kablolar | 0,08 … 2,5 mm² / 28 … 14 AWG |
| Sıyırma uzunluğu | 8 … 9 mm / 0.31 … 0.35 inch |
Geometrical Data
| Width | 12 mm / 0.472 inch |
| Height | 69,8 mm / 2.748 inch |
| DIN rayın üst kenarından yükseklik | 62,6 mm / 2.465 inch |
| Depth | 100 mm / 3.937 inch |
Mekanik Veri
| Montaj tipi | DIN 35 ray |
Material Data
| Renk | açık gri |
| Gövde malzemesi | Polycarbonate, polyamide 6.6 |
| Yangın yükü | 1,251 MJ |
| Ağırlık | 49,6 g |
| Uygunluk işareti | CE |
Environmental Requirements
| Surrounding air (operating) temperature | 0 … 55 °C |
| Surrounding air (storage) temperature | -40 … 85 °C |
| Koruma sınıfı | IP20 |
| Kirlilik derecesi (5) | 2 per IEC 61131-2 |
| Çalışma yüksekliği | 0 … 2000 m |
| Montaj pozisyonu | horizontal (standing/lying) or vertical |
| Nısbi nem (yoğuşmasız) |
Ürün Kodu: E40H8-250-3-T-24 Teknik özellik dosyalarıMil iç çapıØ8mmAzami Tepki frekansı300kHzAzami izin verilen devir5000rpmBaşlama torkuAzami 50gf.cm(Azami 0.0049N.m)Çözünürlük2..
4.608,83TL 7.681,38TL
KDV Hariç:3.840,69TL
Ürün Kodu: RL80-54/25/31/76b/115 SET Ürün AçıklamasıRetroreflective sensor with polarization filterGeneral specificationsEffective detection rangeREF-H88x25 0 ... 6 m Reflector distanceRE..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: PSAN-V01CPA-RC1/8 Teknik özellik dosyalarıUygulanabilir sıvı(Pnömatik tip) Hava, aşındırıcı olmayan gazBasınç portu yönüArka derinlikBasınç portuRc1/8Bağlantı türüKonek..
3.075,55TL 5.591,91TL
KDV Hariç:2.562,96TL
Ürün Kodu: E50S8-200-3-V-24-CR Teknik özellik dosyaları MİL DIŞ ÇAPI Ø8mm AZAMİ TEPKİ FREKANSI 300kHz AZAMİ İZİN VERİLEN DEVİR 5000rpm BAŞLAMA TORKU Azami 70gf..
4.631,74TL 7.719,57TL
KDV Hariç:3.859,78TL
Ürün Kodu: ATM4-510S Teknik özellikler Çalışma yöntemi : Zaman ayarı Çıkış işlevi : Enerjide gecikme Zaman işlevi : Enerjide başlama Terminal ..
633,11TL 1.151,12TL
KDV Hariç:527,59TL
Ürün Kodu: ML17-6/73/136 Ürün AçıklamasıRetroreflective sensor without polarization filterGeneral specificationsEffective detection range0 ... 6.5 mLight sourceLEDLight typemo..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: BYD3M-TDT Teknik özellikler Algılama türü : Karşılıklı Algılama mesafesi : 3m Algılanan hedef : Asg. Opak malzeme Ø6mm Işık kaynağı : ..
1.365,25TL 2.482,26TL
KDV Hariç:1.137,70TL
Ürün Kodu: SLC440COM-ER-1050-35 Sipariş ayrıntılarıÜrün tip tanımıSLC440COM-ER-1050-35Ürün numarası (sipariş numarası)103004008EAN (European Article Number)4030661435480eCl@ss number..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: TC4W-N4R Teknik özellik dosyalarıEbatDIN G96×Y48mmGösterim yöntemi4-hane 7-segment LEDKontrol yöntemiON/OFF kontrol, P, PI, PD, PID kontrolGiriş dosyasıTermoko..
2.109,38TL 3.835,23TL
KDV Hariç:1.757,82TL
Ürün Kodu: TK4M-24CN Teknik özellik dosyalarıGösterim yöntemi4-hane 7-segment LEDKontrol yöntemiON/OFF kontrol, P, PI, PD, PID kontrolGiriş dosyasıTermokopul K(CA), J(IC),..
3.375,61TL 6.137,47TL
KDV Hariç:2.813,01TL |












