
STOK SORUNUZ
-55 %
750-469/003-000 2 Kanal Analog Input, Termokupl, serbest konfigüre edilebilir, K, S, T, J, E, L tipleri için, Arıza Teşhisi,
21.543,41TL
47.874,25TL
KDV Hariç: 17.952,84TL
- Stok Durumu: Stokta Yok
- Marka: Wago
- Ürün Kodu: 750-469/003-000
Ücretsiz Kargo
10.000TL Üzeri Kargo Bedava
Banka Havalesi
Banka havalesinde ekstra %4 indirim imkanı
Hızlı Teslimat
Maksimum 2 İş Günü İçinde Kargoya Verilir
Güvenli Alışveriş
256BİT SSL Sertifikası ile Koruma
Technical Data
Number of analog inputs 2 Total number of channels (module) 2 Sinyal tipi Thermocouple
Low voltages Configurable type of signal yes Sensor connection 2 x (2-conductor) Bit genişliği 2 x 16 bit veri 2 x 8 bit kontrol/durum (isteğe bağlı) Internal resistance 1000 kΩ Çözünürlük (tüm aralıkta) 0,1 °C Çevirme süresi (tip.) 320 ms Ölçüm hatası (25°C) < ± 6 K (volt. girişi < ± 2 K, soğuk bağlantı < ± 4 K) Sıcaklık katsayısı < ± 0,2 K/K Sensör tipleri Thermocouple K; Configurable: L, J, E, T, N, U, B, R, S, mV Sıcaklık aralığı Sensor-specific Soğuk bağlantı(cold junction) kompanzasyonu her bir klemens çiftinde System supply voltage DC 5 V; via data contacts Current consumption, system supply (5 V) 65 mA İzolasyon 500 V sistem/besleme
Daha fazlası
| Number of analog inputs | 2 |
| Total number of channels (module) | 2 |
| Sinyal tipi | Thermocouple Low voltages |
| Configurable type of signal | yes |
| Sensor connection | 2 x (2-conductor) |
| Bit genişliği | 2 x 16 bit veri 2 x 8 bit kontrol/durum (isteğe bağlı) |
| Internal resistance | 1000 kΩ |
| Çözünürlük (tüm aralıkta) | 0,1 °C |
| Çevirme süresi (tip.) | 320 ms |
| Ölçüm hatası (25°C) | < ± 6 K (volt. girişi < ± 2 K, soğuk bağlantı < ± 4 K) |
| Sıcaklık katsayısı | < ± 0,2 K/K |
| Sensör tipleri | Thermocouple K; Configurable: L, J, E, T, N, U, B, R, S, mV |
| Sıcaklık aralığı | Sensor-specific |
| Soğuk bağlantı(cold junction) kompanzasyonu | her bir klemens çiftinde |
| System supply voltage | DC 5 V; via data contacts |
| Current consumption, system supply (5 V) | 65 mA |
| İzolasyon | 500 V sistem/besleme |
Bağlantı verisi
Connection technology: In-/Outputs 8 x CAGE CLAMP® Connection type (1) Inputs/Outputs Tek damarlı boylar 0,08 … 2,5 mm² / 28 … 14 AWG İnce bükümlü kablolar 0,08 … 2,5 mm² / 28 … 14 AWG Sıyırma uzunluğu 8 … 9 mm / 0.31 … 0.35 inch
| Connection technology: In-/Outputs | 8 x CAGE CLAMP® |
| Connection type (1) | Inputs/Outputs |
| Tek damarlı boylar | 0,08 … 2,5 mm² / 28 … 14 AWG |
| İnce bükümlü kablolar | 0,08 … 2,5 mm² / 28 … 14 AWG |
| Sıyırma uzunluğu | 8 … 9 mm / 0.31 … 0.35 inch |
Geometrical Data
Width 12 mm / 0.472 inch Height 69,8 mm / 2.748 inch DIN rayın üst kenarından yükseklik 62,6 mm / 2.465 inch Depth 100 mm / 3.937 inch
| Width | 12 mm / 0.472 inch |
| Height | 69,8 mm / 2.748 inch |
| DIN rayın üst kenarından yükseklik | 62,6 mm / 2.465 inch |
| Depth | 100 mm / 3.937 inch |
Mekanik Veri
Montaj tipi DIN 35 ray
| Montaj tipi | DIN 35 ray |
Material Data
Renk açık gri Gövde malzemesi Polycarbonate, polyamide 6.6 Yangın yükü 1,243 MJ Ağırlık 38,3 g Uygunluk işareti CE
| Renk | açık gri |
| Gövde malzemesi | Polycarbonate, polyamide 6.6 |
| Yangın yükü | 1,243 MJ |
| Ağırlık | 38,3 g |
| Uygunluk işareti | CE |
Environmental Requirements
Ürün Kodu: E40H8-250-3-T-24
Teknik özellik dosyalarıMil iç çapıØ8mmAzami Tepki frekansı300kHzAzami izin verilen devir5000rpmBaşlama torkuAzami 50gf.cm(Azami 0.0049N.m)Çözünürlük2..
4.608,83TL 7.681,38TL
KDV Hariç:3.840,69TL
Ürün Kodu: RL80-54/25/31/76b/115 SET
Ürün AçıklamasıRetroreflective sensor with polarization filterGeneral specificationsEffective detection rangeREF-H88x25 0 ... 6 m Reflector distanceRE..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: PSAN-V01CPA-RC1/8
Teknik özellik dosyalarıUygulanabilir sıvı(Pnömatik tip) Hava, aşındırıcı olmayan gazBasınç portu yönüArka derinlikBasınç portuRc1/8Bağlantı türüKonek..
3.075,55TL 5.591,91TL
KDV Hariç:2.562,96TL
Ürün Kodu: E50S8-200-3-V-24-CR
Teknik özellik dosyaları MİL DIŞ ÇAPI Ø8mm AZAMİ TEPKİ FREKANSI 300kHz AZAMİ İZİN VERİLEN DEVİR 5000rpm BAŞLAMA TORKU Azami 70gf..
4.631,74TL 7.719,57TL
KDV Hariç:3.859,78TL
Ürün Kodu: ATM4-510S
Teknik özellikler Çalışma yöntemi : Zaman ayarı Çıkış işlevi : Enerjide gecikme Zaman işlevi : Enerjide başlama Terminal ..
633,11TL 1.151,12TL
KDV Hariç:527,59TL
Ürün Kodu: ML17-6/73/136
Ürün AçıklamasıRetroreflective sensor without polarization filterGeneral specificationsEffective detection range0 ... 6.5 mLight sourceLEDLight typemo..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: BYD3M-TDT
Teknik özellikler Algılama türü : Karşılıklı Algılama mesafesi : 3m Algılanan hedef : Asg. Opak malzeme Ø6mm Işık kaynağı : ..
1.365,25TL 2.482,26TL
KDV Hariç:1.137,70TL
Ürün Kodu: SLC440COM-ER-1050-35
Sipariş ayrıntılarıÜrün tip tanımıSLC440COM-ER-1050-35Ürün numarası (sipariş numarası)103004008EAN (European Article Number)4030661435480eCl@ss number..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: TC4W-N4R
Teknik özellik dosyalarıEbatDIN G96×Y48mmGösterim yöntemi4-hane 7-segment LEDKontrol yöntemiON/OFF kontrol, P, PI, PD, PID kontrolGiriş dosyasıTermoko..
2.109,38TL 3.835,23TL
KDV Hariç:1.757,82TL
Ürün Kodu: TK4M-24CN
Teknik özellik dosyalarıGösterim yöntemi4-hane 7-segment LEDKontrol yöntemiON/OFF kontrol, P, PI, PD, PID kontrolGiriş dosyasıTermokopul K(CA), J(IC),..
3.375,61TL 6.137,47TL
KDV Hariç:2.813,01TL











