
STOK SORUNUZ
-55 %
750-468 4 Kanal Analog Input, 0 - 10 V DC tek uçlu
22.036,51TL
48.970,02TL
KDV Hariç: 18.363,76TL
- Stok Durumu: Stokta Yok
- Marka: Wago
- Ürün Kodu: 750-468
Ücretsiz Kargo
10.000TL Üzeri Kargo Bedava
Banka Havalesi
Banka havalesinde ekstra %4 indirim imkanı
Hızlı Teslimat
Maksimum 2 İş Günü İçinde Kargoya Verilir
Güvenli Alışveriş
256BİT SSL Sertifikası ile Koruma
Technical Data
Number of analog inputs 4 Total number of channels (module) 4 Sinyal tipi Voltage Type of signal voltage DC 0 … 10 V Sensor connection 4 x (2-conductor) Giriş gerilimi (maks.) 35 V Signal characteristic Single-ended Çözünürlük [bit] 12 Bit Bit genişliği 4 x 16 bit veri 4 x 8 bit kontrol/durum (isteğe bağlı) Internal resistance 133 kΩ Çevirme süresi (tip.) 4 ms Messfehler, Bezugstemperatur 25 °C Messfehler, Abweichung max. vom Messbereichsendwert 0,2 % Temperaturfehler max. vom Messbereichsendwert 0,01 %/K System supply voltage DC 5 V; via data contacts Current consumption, system supply (5 V) 60 mA İzolasyon 500 V sistem/besleme
Daha fazlası
| Number of analog inputs | 4 |
| Total number of channels (module) | 4 |
| Sinyal tipi | Voltage |
| Type of signal voltage | DC 0 … 10 V |
| Sensor connection | 4 x (2-conductor) |
| Giriş gerilimi (maks.) | 35 V |
| Signal characteristic | Single-ended |
| Çözünürlük [bit] | 12 Bit |
| Bit genişliği | 4 x 16 bit veri 4 x 8 bit kontrol/durum (isteğe bağlı) |
| Internal resistance | 133 kΩ |
| Çevirme süresi (tip.) | 4 ms |
| Messfehler, Bezugstemperatur | 25 °C |
| Messfehler, Abweichung max. vom Messbereichsendwert | 0,2 % |
| Temperaturfehler max. vom Messbereichsendwert | 0,01 %/K |
| System supply voltage | DC 5 V; via data contacts |
| Current consumption, system supply (5 V) | 60 mA |
| İzolasyon | 500 V sistem/besleme |
Bağlantı verisi
Connection technology: In-/Outputs 8 x CAGE CLAMP® Connection type (1) Inputs/Outputs Tek damarlı boylar 0,08 … 2,5 mm² / 28 … 14 AWG İnce bükümlü kablolar 0,08 … 2,5 mm² / 28 … 14 AWG Sıyırma uzunluğu 8 … 9 mm / 0.31 … 0.35 inch
| Connection technology: In-/Outputs | 8 x CAGE CLAMP® |
| Connection type (1) | Inputs/Outputs |
| Tek damarlı boylar | 0,08 … 2,5 mm² / 28 … 14 AWG |
| İnce bükümlü kablolar | 0,08 … 2,5 mm² / 28 … 14 AWG |
| Sıyırma uzunluğu | 8 … 9 mm / 0.31 … 0.35 inch |
Geometrical Data
Width 12 mm / 0.472 inch Height 69,8 mm / 2.748 inch DIN rayın üst kenarından yükseklik 62,6 mm / 2.465 inch Depth 100 mm / 3.937 inch
| Width | 12 mm / 0.472 inch |
| Height | 69,8 mm / 2.748 inch |
| DIN rayın üst kenarından yükseklik | 62,6 mm / 2.465 inch |
| Depth | 100 mm / 3.937 inch |
Mekanik Veri
Montaj tipi DIN 35 ray
| Montaj tipi | DIN 35 ray |
Material Data
Renk light gray Gövde malzemesi Polycarbonate, polyamide 6.6 Ağırlık 50 g Uygunluk işareti CE
| Renk | light gray |
| Gövde malzemesi | Polycarbonate, polyamide 6.6 |
| Ağırlık | 50 g |
| Uygunluk işareti | CE |
Environmental Requirements
Surrounding air (operating) temperature 0 … 55 °C Surrounding air (storage) temperature -40 … 85 °C Koruma sınıfı IP20 Kirlilik derecesi (5) 2 per IEC 61131-2 Çalışma yüksekliği 0 … 2000 m Montaj pozisyonu horizontal (standing/lying) or vertical Nısbi nem (yoğuşmasız) 95 % Titreşime dayanıklı 4g per IEC 60068-2-6 Darbe direnci 15g per IEC 60068-2-27 EMC immunity to interference acc. to EN 61000-6-2, marine applications EMU: 1 - enterferans emisyonu acc. to EN 61000-6-4, marine applications Kirletici maddelere maruziyet Per IEC 60068-2-42 and IEC 60068-2-43 Permissible H
Ürün Kodu: E40H8-250-3-T-24Teknik özellik dosyalarıMil iç çapıØ8mmAzami Tepki frekansı300kHzAzami izin verilen devir5000rpmBaşlama torkuAzami 50gf.cm(Azami 0.0049N.m)Çözünürlük2..
4.608,83TL 7.681,38TL
KDV Hariç:3.840,69TL
Ürün Kodu: RL80-54/25/31/76b/115 SETÜrün AçıklamasıRetroreflective sensor with polarization filterGeneral specificationsEffective detection rangeREF-H88x25 0 ... 6 m Reflector distanceRE..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: PSAN-V01CPA-RC1/8Teknik özellik dosyalarıUygulanabilir sıvı(Pnömatik tip) Hava, aşındırıcı olmayan gazBasınç portu yönüArka derinlikBasınç portuRc1/8Bağlantı türüKonek..
3.075,55TL 5.591,91TL
KDV Hariç:2.562,96TL
Ürün Kodu: E50S8-200-3-V-24-CRTeknik özellik dosyaları MİL DIŞ ÇAPI Ø8mm AZAMİ TEPKİ FREKANSI 300kHz AZAMİ İZİN VERİLEN DEVİR 5000rpm BAŞLAMA TORKU Azami 70gf..
4.631,74TL 7.719,57TL
KDV Hariç:3.859,78TL
Ürün Kodu: ATM4-510S Teknik özellikler Çalışma yöntemi : Zaman ayarı Çıkış işlevi : Enerjide gecikme Zaman işlevi : Enerjide başlama Terminal ..
633,11TL 1.151,12TL
KDV Hariç:527,59TL
Ürün Kodu: ML17-6/73/136Ürün AçıklamasıRetroreflective sensor without polarization filterGeneral specificationsEffective detection range0 ... 6.5 mLight sourceLEDLight typemo..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: BYD3M-TDTTeknik özellikler Algılama türü : Karşılıklı Algılama mesafesi : 3m Algılanan hedef : Asg. Opak malzeme Ø6mm Işık kaynağı : ..
1.365,25TL 2.482,26TL
KDV Hariç:1.137,70TL
Ürün Kodu: SLC440COM-ER-1050-35Sipariş ayrıntılarıÜrün tip tanımıSLC440COM-ER-1050-35Ürün numarası (sipariş numarası)103004008EAN (European Article Number)4030661435480eCl@ss number..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: TC4W-N4RTeknik özellik dosyalarıEbatDIN G96×Y48mmGösterim yöntemi4-hane 7-segment LEDKontrol yöntemiON/OFF kontrol, P, PI, PD, PID kontrolGiriş dosyasıTermoko..
2.109,38TL 3.835,23TL
KDV Hariç:1.757,82TL
Ürün Kodu: TK4M-24CNTeknik özellik dosyalarıGösterim yöntemi4-hane 7-segment LEDKontrol yöntemiON/OFF kontrol, P, PI, PD, PID kontrolGiriş dosyasıTermokopul K(CA), J(IC),..
3.375,61TL 6.137,47TL
KDV Hariç:2.813,01TL
| Surrounding air (operating) temperature | 0 … 55 °C |
| Surrounding air (storage) temperature | -40 … 85 °C |
| Koruma sınıfı | IP20 |
| Kirlilik derecesi (5) | 2 per IEC 61131-2 |
| Çalışma yüksekliği | 0 … 2000 m |
| Montaj pozisyonu | horizontal (standing/lying) or vertical |
| Nısbi nem (yoğuşmasız) | 95 % |
| Titreşime dayanıklı | 4g per IEC 60068-2-6 |
| Darbe direnci | 15g per IEC 60068-2-27 |
| EMC immunity to interference | acc. to EN 61000-6-2, marine applications |
| EMU: | acc. to EN 61000-6-4, marine applications |
| Kirletici maddelere maruziyet | Per IEC 60068-2-42 and IEC 60068-2-43 |
| Permissible H
Ürün Kodu: E40H8-250-3-T-24 Teknik özellik dosyalarıMil iç çapıØ8mmAzami Tepki frekansı300kHzAzami izin verilen devir5000rpmBaşlama torkuAzami 50gf.cm(Azami 0.0049N.m)Çözünürlük2..
4.608,83TL 7.681,38TL
KDV Hariç:3.840,69TL
Ürün Kodu: RL80-54/25/31/76b/115 SET Ürün AçıklamasıRetroreflective sensor with polarization filterGeneral specificationsEffective detection rangeREF-H88x25 0 ... 6 m Reflector distanceRE..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: PSAN-V01CPA-RC1/8 Teknik özellik dosyalarıUygulanabilir sıvı(Pnömatik tip) Hava, aşındırıcı olmayan gazBasınç portu yönüArka derinlikBasınç portuRc1/8Bağlantı türüKonek..
3.075,55TL 5.591,91TL
KDV Hariç:2.562,96TL
Ürün Kodu: E50S8-200-3-V-24-CR Teknik özellik dosyaları MİL DIŞ ÇAPI Ø8mm AZAMİ TEPKİ FREKANSI 300kHz AZAMİ İZİN VERİLEN DEVİR 5000rpm BAŞLAMA TORKU Azami 70gf..
4.631,74TL 7.719,57TL
KDV Hariç:3.859,78TL
Ürün Kodu: ATM4-510S Teknik özellikler Çalışma yöntemi : Zaman ayarı Çıkış işlevi : Enerjide gecikme Zaman işlevi : Enerjide başlama Terminal ..
633,11TL 1.151,12TL
KDV Hariç:527,59TL
Ürün Kodu: ML17-6/73/136 Ürün AçıklamasıRetroreflective sensor without polarization filterGeneral specificationsEffective detection range0 ... 6.5 mLight sourceLEDLight typemo..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: BYD3M-TDT Teknik özellikler Algılama türü : Karşılıklı Algılama mesafesi : 3m Algılanan hedef : Asg. Opak malzeme Ø6mm Işık kaynağı : ..
1.365,25TL 2.482,26TL
KDV Hariç:1.137,70TL
Ürün Kodu: SLC440COM-ER-1050-35 Sipariş ayrıntılarıÜrün tip tanımıSLC440COM-ER-1050-35Ürün numarası (sipariş numarası)103004008EAN (European Article Number)4030661435480eCl@ss number..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: TC4W-N4R Teknik özellik dosyalarıEbatDIN G96×Y48mmGösterim yöntemi4-hane 7-segment LEDKontrol yöntemiON/OFF kontrol, P, PI, PD, PID kontrolGiriş dosyasıTermoko..
2.109,38TL 3.835,23TL
KDV Hariç:1.757,82TL
Ürün Kodu: TK4M-24CN Teknik özellik dosyalarıGösterim yöntemi4-hane 7-segment LEDKontrol yöntemiON/OFF kontrol, P, PI, PD, PID kontrolGiriş dosyasıTermokopul K(CA), J(IC),..
3.375,61TL 6.137,47TL
KDV Hariç:2.813,01TL |












