
STOK SORUNUZ
-55 %
750-362 Fieldbus Kuplörü MODBUS TCP, 2x RJ45, ID switchli, 10/100Mbit/s
20.609,12TL
45.798,05TL
KDV Hariç: 17.174,27TL
- Stok Durumu: Stokta Yok
- Marka: Wago
- Ürün Kodu: 750-362
Ücretsiz Kargo
10.000TL Üzeri Kargo Bedava
Banka Havalesi
Banka havalesinde ekstra %4 indirim imkanı
Hızlı Teslimat
Maksimum 2 İş Günü İçinde Kargoya Verilir
Güvenli Alışveriş
256BİT SSL Sertifikası ile Koruma
Technical Data
İletişim Modbus TCP Protokoller HTTP(S)
BootP
DHCP
DNS
SNTP
(S)FTP
SNMP Baud rate 10/100 Mbit/s Transmission medium Twisted Pair S-UTP; 100 Ω; Cat. 5; Line length (max.): 100 m İletim performansı D Sınıfı, EN 50173'e göre I/O modülü sayısı (düğüm başına) 250 Number of I/O modules without bus extension max. 64 Input and output process image (Fieldbus) max. 1020 Worte/1020 Worte System supply voltage DC 24 V(-25 … +30 %); via wiring level Current consumption, system supply (5 V) 350 mA Total current for system supply 700 mA Anma yükünde giriş akımı tip. (24 V) 280 mA Nominal yükte güç kaynağı verimi (tip.) (24 V) 90 % İzolasyon 500 V sistem/besleme Indicators LED (LINK/ACT) green: Network connection Port 1 … 2; LED (MS, NS) red/green: Status of node, network; LED (I/O) red/green/orange: Internal data bus status
Daha fazlası
| İletişim | Modbus TCP |
| Protokoller | HTTP(S) BootP DHCP DNS SNTP (S)FTP SNMP |
| Baud rate | 10/100 Mbit/s |
| Transmission medium | Twisted Pair S-UTP; 100 Ω; Cat. 5; Line length (max.): 100 m |
| İletim performansı | D Sınıfı, EN 50173'e göre |
| I/O modülü sayısı (düğüm başına) | 250 |
| Number of I/O modules without bus extension max. | 64 |
| Input and output process image (Fieldbus) max. | 1020 Worte/1020 Worte |
| System supply voltage | DC 24 V(-25 … +30 %); via wiring level |
| Current consumption, system supply (5 V) | 350 mA |
| Total current for system supply | 700 mA |
| Anma yükünde giriş akımı tip. (24 V) | 280 mA |
| Nominal yükte güç kaynağı verimi (tip.) (24 V) | 90 % |
| İzolasyon | 500 V sistem/besleme |
| Indicators | LED (LINK/ACT) green: Network connection Port 1 … 2; LED (MS, NS) red/green: Status of node, network; LED (I/O) red/green/orange: Internal data bus status |
Bağlantı verisi
Connection technology: communication/fieldbus Modbus TCP/UDP: 2 x RJ-45 Connection technology: system supply 2 x CAGE CLAMP® Connection technology: Device configuration 1 x 4-pole male connector Connection type (1) System supply Tek damarlı boylar 0,08 … 2,5 mm² / 28 … 14 AWG İnce bükümlü kablolar 0,08 … 2,5 mm² / 28 … 14 AWG Sıyırma uzunluğu 8 … 9 mm / 0.31 … 0.35 inch
Daha fazlası
| Connection technology: communication/fieldbus | Modbus TCP/UDP: 2 x RJ-45 |
| Connection technology: system supply | 2 x CAGE CLAMP® |
| Connection technology: Device configuration | 1 x 4-pole male connector |
| Connection type (1) | System supply |
| Tek damarlı boylar | 0,08 … 2,5 mm² / 28 … 14 AWG |
| İnce bükümlü kablolar | 0,08 … 2,5 mm² / 28 … 14 AWG |
| Sıyırma uzunluğu | 8 … 9 mm / 0.31 … 0.35 inch |
Geometrical Data
Width 49,5 mm / 1.949 inch Height 71,9 mm / 2.831 inch DIN rayın üst kenarından yükseklik 64,7 mm / 2.547 inch Depth 96,8 mm / 3.811 inch
| Width | 49,5 mm / 1.949 inch |
| Height | 71,9 mm / 2.831 inch |
| DIN rayın üst kenarından yükseklik | 64,7 mm / 2.547 inch |
| Depth | 96,8 mm / 3.811 inch |
Mekanik Veri
Montaj tipi DIN 35 ray
| Montaj tipi | DIN 35 ray |
Material Data
Gövde malzemesi Polycarbonate, polyamide 6.6 Ağırlık 104,8 g Uygunluk işareti CE
| Gövde malzemesi | Polycarbonate, polyamide 6.6 |
| Ağırlık | 104,8 g |
| Uygunluk işareti | CE |
Environmental Requirements
Surrounding air (operating) temperature 0 … 55 °C Surrounding air (storage) temperature -40 … 85 °C Koruma sınıfı IP20 Kirlilik derecesi (5) 2 per IEC 61131-2 Çalışma yüksekliği 0 … 2000 m Montaj pozisyonu horizontal (standing/lying) or vertical Nısbi nem (yoğuşmasız) 95 % Titreşime dayanıklı 4g per IEC 60068-2-6 Darbe direnci 15g per IEC 60068-2-27 EMC immunity to interference acc. to EN 61000-6-2, marine applications EMU: 1 - enterferans emisyonu acc. to EN 61000-6-3, marine applications Kirletici maddelere maruziyet Per IEC 60068-2-42 and IEC 60068-2-43
Ürün Kodu: E40H8-250-3-T-24Teknik özellik dosyalarıMil iç çapıØ8mmAzami Tepki frekansı300kHzAzami izin verilen devir5000rpmBaşlama torkuAzami 50gf.cm(Azami 0.0049N.m)Çözünürlük2..
4.608,83TL 7.681,38TL
KDV Hariç:3.840,69TL
Ürün Kodu: RL80-54/25/31/76b/115 SETÜrün AçıklamasıRetroreflective sensor with polarization filterGeneral specificationsEffective detection rangeREF-H88x25 0 ... 6 m Reflector distanceRE..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: PSAN-V01CPA-RC1/8Teknik özellik dosyalarıUygulanabilir sıvı(Pnömatik tip) Hava, aşındırıcı olmayan gazBasınç portu yönüArka derinlikBasınç portuRc1/8Bağlantı türüKonek..
3.075,55TL 5.591,91TL
KDV Hariç:2.562,96TL
Ürün Kodu: E50S8-200-3-V-24-CRTeknik özellik dosyaları MİL DIŞ ÇAPI Ø8mm AZAMİ TEPKİ FREKANSI 300kHz AZAMİ İZİN VERİLEN DEVİR 5000rpm BAŞLAMA TORKU Azami 70gf..
4.631,74TL 7.719,57TL
KDV Hariç:3.859,78TL
Ürün Kodu: ATM4-510S Teknik özellikler Çalışma yöntemi : Zaman ayarı Çıkış işlevi : Enerjide gecikme Zaman işlevi : Enerjide başlama Terminal ..
633,11TL 1.151,12TL
KDV Hariç:527,59TL
Ürün Kodu: ML17-6/73/136Ürün AçıklamasıRetroreflective sensor without polarization filterGeneral specificationsEffective detection range0 ... 6.5 mLight sourceLEDLight typemo..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: BYD3M-TDTTeknik özellikler Algılama türü : Karşılıklı Algılama mesafesi : 3m Algılanan hedef : Asg. Opak malzeme Ø6mm Işık kaynağı : ..
1.365,25TL 2.482,26TL
KDV Hariç:1.137,70TL
Ürün Kodu: SLC440COM-ER-1050-35Sipariş ayrıntılarıÜrün tip tanımıSLC440COM-ER-1050-35Ürün numarası (sipariş numarası)103004008EAN (European Article Number)4030661435480eCl@ss number..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: TC4W-N4RTeknik özellik dosyalarıEbatDIN G96×Y48mmGösterim yöntemi4-hane 7-segment LEDKontrol yöntemiON/OFF kontrol, P, PI, PD, PID kontrolGiriş dosyasıTermoko..
2.109,38TL 3.835,23TL
KDV Hariç:1.757,82TL
Ürün Kodu: TK4M-24CNTeknik özellik dosyalarıGösterim yöntemi4-hane 7-segment LEDKontrol yöntemiON/OFF kontrol, P, PI, PD, PID kontrolGiriş dosyasıTermokopul K(CA), J(IC),..
3.375,61TL 6.137,47TL
KDV Hariç:2.813,01TL
| Surrounding air (operating) temperature | 0 … 55 °C |
| Surrounding air (storage) temperature | -40 … 85 °C |
| Koruma sınıfı | IP20 |
| Kirlilik derecesi (5) | 2 per IEC 61131-2 |
| Çalışma yüksekliği | 0 … 2000 m |
| Montaj pozisyonu | horizontal (standing/lying) or vertical |
| Nısbi nem (yoğuşmasız) | 95 % |
| Titreşime dayanıklı | 4g per IEC 60068-2-6 |
| Darbe direnci | 15g per IEC 60068-2-27 |
| EMC immunity to interference | acc. to EN 61000-6-2, marine applications |
| EMU: | acc. to EN 61000-6-3, marine applications |
| Kirletici maddelere maruziyet | Per IEC 60068-2-42 and IEC 60068-2-43 |












