
STOK SORUNUZ
-55 %
750-347 Fieldbus Kuplörü CANopen MCS 10 kBd-1 MBd (32 byte)
15.046,65TL
33.437,00TL
KDV Hariç: 12.538,88TL
- Stok Durumu: Stokta Yok
- Marka: Wago
- Ürün Kodu: 750-347
Ücretsiz Kargo
10.000TL Üzeri Kargo Bedava
Banka Havalesi
Banka havalesinde ekstra %4 indirim imkanı
Hızlı Teslimat
Maksimum 2 İş Günü İçinde Kargoya Verilir
Güvenli Alışveriş
256BİT SSL Sertifikası ile Koruma
Technical Data
İletişim CANopen Number of fieldbus nodes on the master max. 110 Baud rate 10 kBd … 1 MBd Fieldbus segment length max. 1000 m Transmission medium Shielded Cu cable 3 x 0.25 mm² I/O modülü sayısı (düğüm başına) 64 Diğer CANopen özellikleri NMT slave
Minimum başlama
Değişken PDO eşlemesi
Acil durum mesajı
Can kurtarma PDO sayısı 5 Tx / 5 Rx SDO sayısı 1 sunucu SDO COB ID dağılımı SDO, standart Düğüm ID dağılımı DIP anahtarlar İletişim profili DS-301 V4.1 Aygıt profili DS-401 V2.0
Programlanabilir hata tepkisi Input and output process image (Fieldbus) max. 32 Byte/32 Byte System supply voltage DC 24 V(-25 … +30 %); via wiring level Current consumption, system supply (5 V) 350 mA Total current for system supply 650 mA Anma yükünde giriş akımı tip. (24 V) 260 mA Nominal yükte güç kaynağı verimi (tip.) (24 V) 80 %
Daha fazlası
| İletişim | CANopen |
| Number of fieldbus nodes on the master max. | 110 |
| Baud rate | 10 kBd … 1 MBd |
| Fieldbus segment length max. | 1000 m |
| Transmission medium | Shielded Cu cable 3 x 0.25 mm² |
| I/O modülü sayısı (düğüm başına) | 64 |
| Diğer CANopen özellikleri | NMT slave Minimum başlama Değişken PDO eşlemesi Acil durum mesajı Can kurtarma |
| PDO sayısı | 5 Tx / 5 Rx |
| SDO sayısı | 1 sunucu SDO |
| COB ID dağılımı | SDO, standart |
| Düğüm ID dağılımı | DIP anahtarlar |
| İletişim profili | DS-301 V4.1 |
| Aygıt profili | DS-401 V2.0 Programlanabilir hata tepkisi |
| Input and output process image (Fieldbus) max. | 32 Byte/32 Byte |
| System supply voltage | DC 24 V(-25 … +30 %); via wiring level |
| Current consumption, system supply (5 V) | 350 mA |
| Total current for system supply | 650 mA |
| Anma yükünde giriş akımı tip. (24 V) | 260 mA |
| Nominal yükte güç kaynağı verimi (tip.) (24 V) | 80 % |
Bağlantı verisi
Connection technology: communication/fieldbus CANopen: 1 x 5-pole male connector Connection technology: system supply 4 x CAGE CLAMP® Connection technology: Device configuration 1 x 4-pole male connector Connection type (1) System supply Tek damarlı boylar 0,08 … 1,5 mm² / 28 … 16 AWG İnce bükümlü kablolar 0,08 … 1,5 mm² / 28 … 16 AWG Sıyırma uzunluğu 5 … 6 mm / 0.2 … 0.24 inch Not (iletken kesiti) 14 AWG: THHN, THWN
Daha fazlası
| Connection technology: communication/fieldbus | CANopen: 1 x 5-pole male connector |
| Connection technology: system supply | 4 x CAGE CLAMP® |
| Connection technology: Device configuration | 1 x 4-pole male connector |
| Connection type (1) | System supply |
| Tek damarlı boylar | 0,08 … 1,5 mm² / 28 … 16 AWG |
| İnce bükümlü kablolar | 0,08 … 1,5 mm² / 28 … 16 AWG |
| Sıyırma uzunluğu | 5 … 6 mm / 0.2 … 0.24 inch |
| Not (iletken kesiti) | 14 AWG: THHN, THWN |
Geometrical Data
Width 49,5 mm / 1.949 inch Height 71,9 mm / 2.831 inch DIN rayın üst kenarından yükseklik 64,7 mm / 2.547 inch Depth 96,8 mm / 3.811 inch
| Width | 49,5 mm / 1.949 inch |
| Height | 71,9 mm / 2.831 inch |
| DIN rayın üst kenarından yükseklik | 64,7 mm / 2.547 inch |
| Depth | 96,8 mm / 3.811 inch |
Mekanik Veri
Montaj tipi DIN 35 ray
| Montaj tipi | DIN 35 ray |
Material Data
Renk açık gri Gövde malzemesi Polycarbonate, polyamide 6.6 Ağırlık 135 g Uygunluk işareti CE
| Renk | açık gri |
| Gövde malzemesi | Polycarbonate, polyamide 6.6 |
| Ağırlık | 135 g |
| Uygunluk işareti | CE |
Environmental Requirements
Surrounding air (operating) temperature 0 … 55 °C Surrounding air (storage) temperature -40 … 85 °C Koruma sınıfı IP20 Kirlilik derecesi (5) 2 per IEC 61131-2 Çalışma yüksekliği 0 … 2000 m Montaj pozisyonu
Ürün Kodu: E40H8-250-3-T-24Teknik özellik dosyalarıMil iç çapıØ8mmAzami Tepki frekansı300kHzAzami izin verilen devir5000rpmBaşlama torkuAzami 50gf.cm(Azami 0.0049N.m)Çözünürlük2..
4.608,83TL 7.681,38TL
KDV Hariç:3.840,69TL
Ürün Kodu: RL80-54/25/31/76b/115 SETÜrün AçıklamasıRetroreflective sensor with polarization filterGeneral specificationsEffective detection rangeREF-H88x25 0 ... 6 m Reflector distanceRE..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: PSAN-V01CPA-RC1/8Teknik özellik dosyalarıUygulanabilir sıvı(Pnömatik tip) Hava, aşındırıcı olmayan gazBasınç portu yönüArka derinlikBasınç portuRc1/8Bağlantı türüKonek..
3.075,55TL 5.591,91TL
KDV Hariç:2.562,96TL
Ürün Kodu: E50S8-200-3-V-24-CRTeknik özellik dosyaları MİL DIŞ ÇAPI Ø8mm AZAMİ TEPKİ FREKANSI 300kHz AZAMİ İZİN VERİLEN DEVİR 5000rpm BAŞLAMA TORKU Azami 70gf..
4.631,74TL 7.719,57TL
KDV Hariç:3.859,78TL
Ürün Kodu: ATM4-510S Teknik özellikler Çalışma yöntemi : Zaman ayarı Çıkış işlevi : Enerjide gecikme Zaman işlevi : Enerjide başlama Terminal ..
633,11TL 1.151,12TL
KDV Hariç:527,59TL
Ürün Kodu: ML17-6/73/136Ürün AçıklamasıRetroreflective sensor without polarization filterGeneral specificationsEffective detection range0 ... 6.5 mLight sourceLEDLight typemo..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: BYD3M-TDTTeknik özellikler Algılama türü : Karşılıklı Algılama mesafesi : 3m Algılanan hedef : Asg. Opak malzeme Ø6mm Işık kaynağı : ..
1.365,25TL 2.482,26TL
KDV Hariç:1.137,70TL
Ürün Kodu: SLC440COM-ER-1050-35Sipariş ayrıntılarıÜrün tip tanımıSLC440COM-ER-1050-35Ürün numarası (sipariş numarası)103004008EAN (European Article Number)4030661435480eCl@ss number..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: TC4W-N4RTeknik özellik dosyalarıEbatDIN G96×Y48mmGösterim yöntemi4-hane 7-segment LEDKontrol yöntemiON/OFF kontrol, P, PI, PD, PID kontrolGiriş dosyasıTermoko..
2.109,38TL 3.835,23TL
KDV Hariç:1.757,82TL
Ürün Kodu: TK4M-24CNTeknik özellik dosyalarıGösterim yöntemi4-hane 7-segment LEDKontrol yöntemiON/OFF kontrol, P, PI, PD, PID kontrolGiriş dosyasıTermokopul K(CA), J(IC),..
3.375,61TL 6.137,47TL
KDV Hariç:2.813,01TL
| Surrounding air (operating) temperature | 0 … 55 °C |
| Surrounding air (storage) temperature | -40 … 85 °C |
| Koruma sınıfı | IP20 |
| Kirlilik derecesi (5) | 2 per IEC 61131-2 |
| Çalışma yüksekliği | 0 … 2000 m |
| Montaj pozisyonu |
Ürün Kodu: E40H8-250-3-T-24 Teknik özellik dosyalarıMil iç çapıØ8mmAzami Tepki frekansı300kHzAzami izin verilen devir5000rpmBaşlama torkuAzami 50gf.cm(Azami 0.0049N.m)Çözünürlük2..
4.608,83TL 7.681,38TL
KDV Hariç:3.840,69TL
Ürün Kodu: RL80-54/25/31/76b/115 SET Ürün AçıklamasıRetroreflective sensor with polarization filterGeneral specificationsEffective detection rangeREF-H88x25 0 ... 6 m Reflector distanceRE..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: PSAN-V01CPA-RC1/8 Teknik özellik dosyalarıUygulanabilir sıvı(Pnömatik tip) Hava, aşındırıcı olmayan gazBasınç portu yönüArka derinlikBasınç portuRc1/8Bağlantı türüKonek..
3.075,55TL 5.591,91TL
KDV Hariç:2.562,96TL
Ürün Kodu: E50S8-200-3-V-24-CR Teknik özellik dosyaları MİL DIŞ ÇAPI Ø8mm AZAMİ TEPKİ FREKANSI 300kHz AZAMİ İZİN VERİLEN DEVİR 5000rpm BAŞLAMA TORKU Azami 70gf..
4.631,74TL 7.719,57TL
KDV Hariç:3.859,78TL
Ürün Kodu: ATM4-510S Teknik özellikler Çalışma yöntemi : Zaman ayarı Çıkış işlevi : Enerjide gecikme Zaman işlevi : Enerjide başlama Terminal ..
633,11TL 1.151,12TL
KDV Hariç:527,59TL
Ürün Kodu: ML17-6/73/136 Ürün AçıklamasıRetroreflective sensor without polarization filterGeneral specificationsEffective detection range0 ... 6.5 mLight sourceLEDLight typemo..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: BYD3M-TDT Teknik özellikler Algılama türü : Karşılıklı Algılama mesafesi : 3m Algılanan hedef : Asg. Opak malzeme Ø6mm Işık kaynağı : ..
1.365,25TL 2.482,26TL
KDV Hariç:1.137,70TL
Ürün Kodu: SLC440COM-ER-1050-35 Sipariş ayrıntılarıÜrün tip tanımıSLC440COM-ER-1050-35Ürün numarası (sipariş numarası)103004008EAN (European Article Number)4030661435480eCl@ss number..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: TC4W-N4R Teknik özellik dosyalarıEbatDIN G96×Y48mmGösterim yöntemi4-hane 7-segment LEDKontrol yöntemiON/OFF kontrol, P, PI, PD, PID kontrolGiriş dosyasıTermoko..
2.109,38TL 3.835,23TL
KDV Hariç:1.757,82TL
Ürün Kodu: TK4M-24CN Teknik özellik dosyalarıGösterim yöntemi4-hane 7-segment LEDKontrol yöntemiON/OFF kontrol, P, PI, PD, PID kontrolGiriş dosyasıTermokopul K(CA), J(IC),..
3.375,61TL 6.137,47TL
KDV Hariç:2.813,01TL |












