
STOK SORUNUZ
-55 %
750-306 DeviceNet 500kBaud
26.246,57TL
58.325,71TL
KDV Hariç: 21.872,14TL
- Stok Durumu: Stokta Yok
- Marka: Wago
- Ürün Kodu: 750-306
Ücretsiz Kargo
10.000TL Üzeri Kargo Bedava
Banka Havalesi
Banka havalesinde ekstra %4 indirim imkanı
Hızlı Teslimat
Maksimum 2 İş Günü İçinde Kargoya Verilir
Güvenli Alışveriş
256BİT SSL Sertifikası ile Koruma
Technical Data
İletişim DeviceNet Number of fieldbus nodes on the master max. 64 Maks. I/O noktası sayısı 6.000 Baud rate 500 kBd (125 kBd, 250 kBd, 500 kBd) Fieldbus segment length max. 500 m Transmission medium Shielded Cu cable Trunk line: 2 x 0.82 mm² + 2 x 1.7 mm² Drop line: 2 x 0.2 mm² + 2 x 0.32 mm² I/O modülü sayısı (düğüm başına) 64 DeviceNet özellikleri Yoklamalı I/O mesaj bağlantısı
Tetiklemeli I/O mesaj bağlantısı
Durum değişimi
Döngüsel mesaj bağlantısı
Sadece grup 2, slave Input and output process image (Fieldbus) max. 512 Byte/512 Byte System supply voltage DC 24 V(-25 … +30 %); via wiring level (CAGE CLAMP® connection) Current consumption, system supply (5 V) 350 mA Total current for system supply 1.650 mA Field supply voltage DC 24 V (-25 … +30 %); via power jumper contacts Input current via DeviceNet interface at 11 V 120 mA Anma yükünde giriş akımı tip. (24 V) 500 mA Nominal yükte güç kaynağı verimi (tip.) (24 V) 87 % İzolasyon 500 V sistem/besleme Number of outgoing power jumper contacts 3 Current carrying capacity of the power jumper contacts 10 A Sertifikasyon ODVA
Daha fazlası
| İletişim | DeviceNet |
| Number of fieldbus nodes on the master max. | 64 |
| Maks. I/O noktası sayısı | 6.000 |
| Baud rate | 500 kBd (125 kBd, 250 kBd, 500 kBd) |
| Fieldbus segment length max. | 500 m |
| Transmission medium | Shielded Cu cable Trunk line: 2 x 0.82 mm² + 2 x 1.7 mm² Drop line: 2 x 0.2 mm² + 2 x 0.32 mm² |
| I/O modülü sayısı (düğüm başına) | 64 |
| DeviceNet özellikleri | Yoklamalı I/O mesaj bağlantısı Tetiklemeli I/O mesaj bağlantısı Durum değişimi Döngüsel mesaj bağlantısı Sadece grup 2, slave |
| Input and output process image (Fieldbus) max. | 512 Byte/512 Byte |
| System supply voltage | DC 24 V(-25 … +30 %); via wiring level (CAGE CLAMP® connection) |
| Current consumption, system supply (5 V) | 350 mA |
| Total current for system supply | 1.650 mA |
| Field supply voltage | DC 24 V (-25 … +30 %); via power jumper contacts |
| Input current via DeviceNet interface at 11 V | 120 mA |
| Anma yükünde giriş akımı tip. (24 V) | 500 mA |
| Nominal yükte güç kaynağı verimi (tip.) (24 V) | 87 % |
| İzolasyon | 500 V sistem/besleme |
| Number of outgoing power jumper contacts | 3 |
| Current carrying capacity of the power jumper contacts | 10 A |
| Sertifikasyon | ODVA |
Bağlantı verisi
Connection technology: communication/fieldbus DeviceNet: 1 x 5-pole male connector Connection technology: field supply 6 x CAGE CLAMP® Connection technology: system supply 2 x CAGE CLAMP® Connection technology: Device configuration 1 x 4-pole male connector Connection type (1) System/field supply Tek damarlı boylar 0,08 … 2,5 mm² / 28 … 14 AWG İnce bükümlü kablolar 0,08 … 2,5 mm² / 28 … 14 AWG Sıyırma uzunluğu 8 … 9 mm / 0.31 … 0.35 inch
Daha fazlası
| Connection technology: communication/fieldbus | DeviceNet: 1 x 5-pole male connector |
| Connection technology: field supply | 6 x CAGE CLAMP® |
| Connection technology: system supply | 2 x CAGE CLAMP® |
| Connection technology: Device configuration | 1 x 4-pole male connector |
| Connection type (1) | System/field supply |
| Tek damarlı boylar | 0,08 … 2,5 mm² / 28 … 14 AWG |
| İnce bükümlü kablolar | 0,08 … 2,5 mm² / 28 … 14 AWG |
| Sıyırma uzunluğu | 8 … 9 mm / 0.31 … 0.35 inch |
Geometrical Data
Width 50,5 mm / 1.988 inch Height 71,1 mm / 2.799 inch DIN rayın üst kenarından yükseklik 63,9 mm / 2.516 inch Depth 100 mm / 3.937 inch
| Width | 50,5 mm / 1.988 inch |
| Height | 71,1 mm / 2.799 inch |
| DIN rayın üst kenarından yükseklik | 63,9 mm / 2.516 inch |
| Depth | 100 mm / 3.937 inch |
Mekanik Veri
Montaj tipi DIN 35 ray
| Montaj tipi | DIN 35 ray |
Material Data
Renk açık gri Gövde malzemesi Polycarbonate, polyamide 6.6 Yangın yükü 3,073 MJ Ağırlık 200 g Uygunluk işareti CE
| Renk | açık gri |
| Gövde malzemesi | Polycarbonate, polyamide 6.6 |
| Yangın yükü | 3,073 MJ |
| Ağırlık | 200 g |
| Uygunluk işareti | CE |
Environmental Requirements
Surrounding air (operating) temperature 0 … 55 °C Surrounding air (storage) temperature -40 … 85 °C Koruma sınıfı IP20 Kirlilik derecesi (5)
Ürün Kodu: E40H8-250-3-T-24Teknik özellik dosyalarıMil iç çapıØ8mmAzami Tepki frekansı300kHzAzami izin verilen devir5000rpmBaşlama torkuAzami 50gf.cm(Azami 0.0049N.m)Çözünürlük2..
4.608,83TL 7.681,38TL
KDV Hariç:3.840,69TL
Ürün Kodu: RL80-54/25/31/76b/115 SETÜrün AçıklamasıRetroreflective sensor with polarization filterGeneral specificationsEffective detection rangeREF-H88x25 0 ... 6 m Reflector distanceRE..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: PSAN-V01CPA-RC1/8Teknik özellik dosyalarıUygulanabilir sıvı(Pnömatik tip) Hava, aşındırıcı olmayan gazBasınç portu yönüArka derinlikBasınç portuRc1/8Bağlantı türüKonek..
3.075,55TL 5.591,91TL
KDV Hariç:2.562,96TL
Ürün Kodu: E50S8-200-3-V-24-CRTeknik özellik dosyaları MİL DIŞ ÇAPI Ø8mm AZAMİ TEPKİ FREKANSI 300kHz AZAMİ İZİN VERİLEN DEVİR 5000rpm BAŞLAMA TORKU Azami 70gf..
4.631,74TL 7.719,57TL
KDV Hariç:3.859,78TL
Ürün Kodu: ATM4-510S Teknik özellikler Çalışma yöntemi : Zaman ayarı Çıkış işlevi : Enerjide gecikme Zaman işlevi : Enerjide başlama Terminal ..
633,11TL 1.151,12TL
KDV Hariç:527,59TL
Ürün Kodu: ML17-6/73/136Ürün AçıklamasıRetroreflective sensor without polarization filterGeneral specificationsEffective detection range0 ... 6.5 mLight sourceLEDLight typemo..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: BYD3M-TDTTeknik özellikler Algılama türü : Karşılıklı Algılama mesafesi : 3m Algılanan hedef : Asg. Opak malzeme Ø6mm Işık kaynağı : ..
1.365,25TL 2.482,26TL
KDV Hariç:1.137,70TL
Ürün Kodu: SLC440COM-ER-1050-35Sipariş ayrıntılarıÜrün tip tanımıSLC440COM-ER-1050-35Ürün numarası (sipariş numarası)103004008EAN (European Article Number)4030661435480eCl@ss number..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: TC4W-N4RTeknik özellik dosyalarıEbatDIN G96×Y48mmGösterim yöntemi4-hane 7-segment LEDKontrol yöntemiON/OFF kontrol, P, PI, PD, PID kontrolGiriş dosyasıTermoko..
2.109,38TL 3.835,23TL
KDV Hariç:1.757,82TL
Ürün Kodu: TK4M-24CNTeknik özellik dosyalarıGösterim yöntemi4-hane 7-segment LEDKontrol yöntemiON/OFF kontrol, P, PI, PD, PID kontrolGiriş dosyasıTermokopul K(CA), J(IC),..
3.375,61TL 6.137,47TL
KDV Hariç:2.813,01TL
| Surrounding air (operating) temperature | 0 … 55 °C |
| Surrounding air (storage) temperature | -40 … 85 °C |
| Koruma sınıfı | IP20 |
| Kirlilik derecesi (5) |
Ürün Kodu: E40H8-250-3-T-24 Teknik özellik dosyalarıMil iç çapıØ8mmAzami Tepki frekansı300kHzAzami izin verilen devir5000rpmBaşlama torkuAzami 50gf.cm(Azami 0.0049N.m)Çözünürlük2..
4.608,83TL 7.681,38TL
KDV Hariç:3.840,69TL
Ürün Kodu: RL80-54/25/31/76b/115 SET Ürün AçıklamasıRetroreflective sensor with polarization filterGeneral specificationsEffective detection rangeREF-H88x25 0 ... 6 m Reflector distanceRE..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: PSAN-V01CPA-RC1/8 Teknik özellik dosyalarıUygulanabilir sıvı(Pnömatik tip) Hava, aşındırıcı olmayan gazBasınç portu yönüArka derinlikBasınç portuRc1/8Bağlantı türüKonek..
3.075,55TL 5.591,91TL
KDV Hariç:2.562,96TL
Ürün Kodu: E50S8-200-3-V-24-CR Teknik özellik dosyaları MİL DIŞ ÇAPI Ø8mm AZAMİ TEPKİ FREKANSI 300kHz AZAMİ İZİN VERİLEN DEVİR 5000rpm BAŞLAMA TORKU Azami 70gf..
4.631,74TL 7.719,57TL
KDV Hariç:3.859,78TL
Ürün Kodu: ATM4-510S Teknik özellikler Çalışma yöntemi : Zaman ayarı Çıkış işlevi : Enerjide gecikme Zaman işlevi : Enerjide başlama Terminal ..
633,11TL 1.151,12TL
KDV Hariç:527,59TL
Ürün Kodu: ML17-6/73/136 Ürün AçıklamasıRetroreflective sensor without polarization filterGeneral specificationsEffective detection range0 ... 6.5 mLight sourceLEDLight typemo..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: BYD3M-TDT Teknik özellikler Algılama türü : Karşılıklı Algılama mesafesi : 3m Algılanan hedef : Asg. Opak malzeme Ø6mm Işık kaynağı : ..
1.365,25TL 2.482,26TL
KDV Hariç:1.137,70TL
Ürün Kodu: SLC440COM-ER-1050-35 Sipariş ayrıntılarıÜrün tip tanımıSLC440COM-ER-1050-35Ürün numarası (sipariş numarası)103004008EAN (European Article Number)4030661435480eCl@ss number..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: TC4W-N4R Teknik özellik dosyalarıEbatDIN G96×Y48mmGösterim yöntemi4-hane 7-segment LEDKontrol yöntemiON/OFF kontrol, P, PI, PD, PID kontrolGiriş dosyasıTermoko..
2.109,38TL 3.835,23TL
KDV Hariç:1.757,82TL
Ürün Kodu: TK4M-24CN Teknik özellik dosyalarıGösterim yöntemi4-hane 7-segment LEDKontrol yöntemiON/OFF kontrol, P, PI, PD, PID kontrolGiriş dosyasıTermokopul K(CA), J(IC),..
3.375,61TL 6.137,47TL
KDV Hariç:2.813,01TL |












