
-55 %
750-1416 8 Kanal Dijital Giriş, 24 V DC, 0,2ms y.k.a, 2 kablo bağlantılı
5.115,52TL
11.367,81TL
KDV Hariç: 4.262,93TL
- Stok Durumu: Var
- Marka: Wago
- Ürün Kodu: 750-1416
Ücretsiz Kargo
10.000TL Üzeri Kargo Bedava
Banka Havalesi
Banka havalesinde ekstra %4 indirim imkanı
Hızlı Teslimat
Maksimum 2 İş Günü İçinde Kargoya Verilir
Güvenli Alışveriş
256BİT SSL Sertifikası ile Koruma
Technical Data
Number of digital inputs 8 Total number of channels (module) 8 Sinyal tipi Voltage Type of signal voltage DC 24 V Sensor supply voltage DC 24 V Sensor connection 8 x (2-conductor) Input characteristic high-side switching Giriş karakteristikleri Type 3 Input filter (digital) 0,2 ms Input current per channel for signal (0) typ. 1,6 mA Input current per channel for signal (1) min. 4,3 mA Input current per channel for signal (1) max. 4,6 mA Sinyal gerilimi (0) −3 … +5 VDC Sinyal gerilimi (1) 11 … 30 VDC Max input data width (internal) 8 Bit System supply voltage DC 5 V; via data contacts Current consumption, system supply (5 V) 6 mA Field supply voltage DC 24 V (-25 … +30 %); über Leistungskontakte (Einspeisung über Messerkontakt; Weiterleitung über Federkontakt) Current consumption, field supply (module with no external load) 2 mA İzolasyon 500 V sistem/besleme Indicators LED (1-8) green: Status DI 1 … DI 8 Number of incoming power jumper contacts 2 Number of outgoing power jumper contacts 2 Current carrying capacity of the power jumper contacts 10 A
Daha fazlası
| Number of digital inputs | 8 |
| Total number of channels (module) | 8 |
| Sinyal tipi | Voltage |
| Type of signal voltage | DC 24 V |
| Sensor supply voltage | DC 24 V |
| Sensor connection | 8 x (2-conductor) |
| Input characteristic | high-side switching |
| Giriş karakteristikleri | Type 3 |
| Input filter (digital) | 0,2 ms |
| Input current per channel for signal (0) typ. | 1,6 mA |
| Input current per channel for signal (1) min. | 4,3 mA |
| Input current per channel for signal (1) max. | 4,6 mA |
| Sinyal gerilimi (0) | −3 … +5 VDC |
| Sinyal gerilimi (1) | 11 … 30 VDC |
| Max input data width (internal) | 8 Bit |
| System supply voltage | DC 5 V; via data contacts |
| Current consumption, system supply (5 V) | 6 mA |
| Field supply voltage | DC 24 V (-25 … +30 %); über Leistungskontakte (Einspeisung über Messerkontakt; Weiterleitung über Federkontakt) |
| Current consumption, field supply (module with no external load) | 2 mA |
| İzolasyon | 500 V sistem/besleme |
| Indicators | LED (1-8) green: Status DI 1 … DI 8 |
| Number of incoming power jumper contacts | 2 |
| Number of outgoing power jumper contacts | 2 |
| Current carrying capacity of the power jumper contacts | 10 A |
Bağlantı verisi
Connection technology: In-/Outputs 16 x Push-in CAGE CLAMP® Connection type (1) Inputs/Outputs Tek damarlı boylar 0,08 … 1,5 mm² / 28 … 16 AWG İnce bükümlü kablolar 0,25 … 1,5 mm² / 22 … 16 AWG Sıyırma uzunluğu 8 … 9 mm / 0.31 … 0.35 inch
| Connection technology: In-/Outputs | 16 x Push-in CAGE CLAMP® |
| Connection type (1) | Inputs/Outputs |
| Tek damarlı boylar | 0,08 … 1,5 mm² / 28 … 16 AWG |
| İnce bükümlü kablolar | 0,25 … 1,5 mm² / 22 … 16 AWG |
| Sıyırma uzunluğu | 8 … 9 mm / 0.31 … 0.35 inch |
Geometrical Data
Width 12 mm / 0.472 inch Height 69 mm / 2.717 inch DIN rayın üst kenarından yükseklik 61,8 mm / 2.433 inch Depth 100 mm / 3.937 inch
| Width | 12 mm / 0.472 inch |
| Height | 69 mm / 2.717 inch |
| DIN rayın üst kenarından yükseklik | 61,8 mm / 2.433 inch |
| Depth | 100 mm / 3.937 inch |
Mekanik Veri
Montaj tipi DIN 35 ray
| Montaj tipi | DIN 35 ray |
Material Data
Gövde malzemesi Polycarbonate, polyamide 6.6 Yangın yükü 0,338 MJ Ağırlık 45,2 g Uygunluk işareti CE
| Gövde malzemesi | Polycarbonate, polyamide 6.6 |
| Yangın yükü | 0,338 MJ |
| Ağırlık | 45,2 g |
| Uygunluk işareti | CE |
Environmental Requirements
Surrounding air (operating) temperature 0 … 55 °C Surrounding air (storage) temperature -40 … 85 °C Koruma sınıfı IP20 Kirlilik derecesi (5) 2 per IEC 61131-2 Çalışma yüksekliği 0 … 2000 m Montaj pozisyonu horizontal (standing/lying) or vertical Nısbi nem (yoğuşmasız)
Ürün Kodu: E40H8-250-3-T-24Teknik özellik dosyalarıMil iç çapıØ8mmAzami Tepki frekansı300kHzAzami izin verilen devir5000rpmBaşlama torkuAzami 50gf.cm(Azami 0.0049N.m)Çözünürlük2..
4.608,83TL 7.681,38TL
KDV Hariç:3.840,69TL
Ürün Kodu: RL80-54/25/31/76b/115 SETÜrün AçıklamasıRetroreflective sensor with polarization filterGeneral specificationsEffective detection rangeREF-H88x25 0 ... 6 m Reflector distanceRE..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: PSAN-V01CPA-RC1/8Teknik özellik dosyalarıUygulanabilir sıvı(Pnömatik tip) Hava, aşındırıcı olmayan gazBasınç portu yönüArka derinlikBasınç portuRc1/8Bağlantı türüKonek..
3.075,55TL 5.591,91TL
KDV Hariç:2.562,96TL
Ürün Kodu: E50S8-200-3-V-24-CRTeknik özellik dosyaları MİL DIŞ ÇAPI Ø8mm AZAMİ TEPKİ FREKANSI 300kHz AZAMİ İZİN VERİLEN DEVİR 5000rpm BAŞLAMA TORKU Azami 70gf..
4.631,74TL 7.719,57TL
KDV Hariç:3.859,78TL
Ürün Kodu: ATM4-510S Teknik özellikler Çalışma yöntemi : Zaman ayarı Çıkış işlevi : Enerjide gecikme Zaman işlevi : Enerjide başlama Terminal ..
633,11TL 1.151,12TL
KDV Hariç:527,59TL
Ürün Kodu: ML17-6/73/136Ürün AçıklamasıRetroreflective sensor without polarization filterGeneral specificationsEffective detection range0 ... 6.5 mLight sourceLEDLight typemo..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: BYD3M-TDTTeknik özellikler Algılama türü : Karşılıklı Algılama mesafesi : 3m Algılanan hedef : Asg. Opak malzeme Ø6mm Işık kaynağı : ..
1.365,25TL 2.482,26TL
KDV Hariç:1.137,70TL
Ürün Kodu: SLC440COM-ER-1050-35Sipariş ayrıntılarıÜrün tip tanımıSLC440COM-ER-1050-35Ürün numarası (sipariş numarası)103004008EAN (European Article Number)4030661435480eCl@ss number..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: TC4W-N4RTeknik özellik dosyalarıEbatDIN G96×Y48mmGösterim yöntemi4-hane 7-segment LEDKontrol yöntemiON/OFF kontrol, P, PI, PD, PID kontrolGiriş dosyasıTermoko..
2.109,38TL 3.835,23TL
KDV Hariç:1.757,82TL
Ürün Kodu: TK4M-24CNTeknik özellik dosyalarıGösterim yöntemi4-hane 7-segment LEDKontrol yöntemiON/OFF kontrol, P, PI, PD, PID kontrolGiriş dosyasıTermokopul K(CA), J(IC),..
3.375,61TL 6.137,47TL
KDV Hariç:2.813,01TL
| Surrounding air (operating) temperature | 0 … 55 °C |
| Surrounding air (storage) temperature | -40 … 85 °C |
| Koruma sınıfı | IP20 |
| Kirlilik derecesi (5) | 2 per IEC 61131-2 |
| Çalışma yüksekliği | 0 … 2000 m |
| Montaj pozisyonu | horizontal (standing/lying) or vertical |
| Nısbi nem (yoğuşmasız) |












