
TEKLİF İSTE
750-469/000-003 2 Kanal Analog Input, ± 120mV, Termokupl, Arıza Teşhisi,
0,00TL
KDV Hariç: 0,00TL
- Stok Durumu: Stokta Yok
- Marka: Wago
- Ürün Kodu: 750-469/000-003
Ücretsiz Kargo
10.000TL Üzeri Kargo Bedava
Banka Havalesi
Banka havalesinde ekstra %4 indirim imkanı
Hızlı Teslimat
Maksimum 2 İş Günü İçinde Kargoya Verilir
Güvenli Alışveriş
256BİT SSL Sertifikası ile Koruma
Technical Data
Number of analog inputs 2 Total number of channels (module) 2 Sinyal tipi Low voltages Sensor connection 2 x (2-conductor) Bit genişliği 2 x 16 bit veri 2 x 8 bit kontrol/durum (isteğe bağlı) Internal resistance 1000 kΩ Çözünürlük (tüm aralıkta) 0,1 °C Çevirme süresi (tip.) 320 ms Ölçüm hatası (25°C) < ± 6 K (volt. girişi < ± 2 K, soğuk bağlantı < ± 4 K) Sıcaklık katsayısı < ± 0,2 K/K Sensör tipleri ±120 mV Soğuk bağlantı(cold junction) kompanzasyonu her bir klemens çiftinde System supply voltage DC 5 V; via data contacts Current consumption, system supply (5 V) 65 mA İzolasyon 500 V sistem/besleme
Daha fazlası
| Number of analog inputs | 2 |
| Total number of channels (module) | 2 |
| Sinyal tipi | Low voltages |
| Sensor connection | 2 x (2-conductor) |
| Bit genişliği | 2 x 16 bit veri 2 x 8 bit kontrol/durum (isteğe bağlı) |
| Internal resistance | 1000 kΩ |
| Çözünürlük (tüm aralıkta) | 0,1 °C |
| Çevirme süresi (tip.) | 320 ms |
| Ölçüm hatası (25°C) | < ± 6 K (volt. girişi < ± 2 K, soğuk bağlantı < ± 4 K) |
| Sıcaklık katsayısı | < ± 0,2 K/K |
| Sensör tipleri | ±120 mV |
| Soğuk bağlantı(cold junction) kompanzasyonu | her bir klemens çiftinde |
| System supply voltage | DC 5 V; via data contacts |
| Current consumption, system supply (5 V) | 65 mA |
| İzolasyon | 500 V sistem/besleme |
Bağlantı verisi
Connection technology: In-/Outputs 8 x CAGE CLAMP® Connection type (1) Inputs/Outputs Tek damarlı boylar 0,08 … 2,5 mm² / 28 … 14 AWG İnce bükümlü kablolar 0,08 … 2,5 mm² / 28 … 14 AWG Sıyırma uzunluğu 8 … 9 mm / 0.31 … 0.35 inch
| Connection technology: In-/Outputs | 8 x CAGE CLAMP® |
| Connection type (1) | Inputs/Outputs |
| Tek damarlı boylar | 0,08 … 2,5 mm² / 28 … 14 AWG |
| İnce bükümlü kablolar | 0,08 … 2,5 mm² / 28 … 14 AWG |
| Sıyırma uzunluğu | 8 … 9 mm / 0.31 … 0.35 inch |
Geometrical Data
Width 12 mm / 0.472 inch Height 69,8 mm / 2.748 inch DIN rayın üst kenarından yükseklik 62,6 mm / 2.465 inch Depth 100 mm / 3.937 inch
| Width | 12 mm / 0.472 inch |
| Height | 69,8 mm / 2.748 inch |
| DIN rayın üst kenarından yükseklik | 62,6 mm / 2.465 inch |
| Depth | 100 mm / 3.937 inch |
Mekanik Veri
Montaj tipi DIN 35 ray
| Montaj tipi | DIN 35 ray |
Material Data
Renk açık gri Gövde malzemesi Polycarbonate, polyamide 6.6 Yangın yükü 1,243 MJ Ağırlık 52 g Uygunluk işareti CE
| Renk | açık gri |
| Gövde malzemesi | Polycarbonate, polyamide 6.6 |
| Yangın yükü | 1,243 MJ |
| Ağırlık | 52 g |
| Uygunluk işareti | CE |
Environmental Requirements
Bu ürün için PDF bulunmamaktadır.
Bu ürün için PDF bulunmamaktadır.
Ürün Kodu: MJ441-11Y-M20
Aktüatör kafası 4 x 90°'lik adımlarla yeniden konumlandırılabilirMetal muhafazaKol konumunun 360° ayarlanabilirKol 180° yer değiştirebilirÇift Kontak1..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: BRQP5M-TDTA-C-P
Algılama türü : Karşılıklı Algılama mesafesi : 5m Algılanan hedef : Yarı saydam malzeme asgari Ø7mm Işık kaynağı ..
2.013,69TL 3.661,25TL
KDV Hariç:1.678,07TL
Ürün Kodu: E40HB12-1800-3-T-24
Mil iç çapı Ø12mm Azami Tepki frekansı 300kHz Azami izin verilen devir 5000rpm Başlama torku Azami 50gf.cm (Azami 0.0049N.m) Çözü..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: E40S8-3600-3-V-5
Teknik özellik dosyalarıMil dış çapıØ8mmAzami Tepki frekansı300kHzAzami izin verilen devir5000rpmBaşlama torkuAzami 40gf.cm(Azami 0.00392N.m)Çözünürlü..
5.439,88TL 9.066,46TL
KDV Hariç:4.533,23TL
Ürün Kodu: RL61-8-1000-Z/115/136
Ürün AçıklamasıDiffuse mode sensorGeneral specificationsDetection range0 ... 1000 mm adjustableLight sourceIREDLight typemodulated infrared light , 85..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: MP5W-4A
Teknik özellik dosyaları
Gösterim yöntemi
5-hane 7-segment LED
Karakter yüksekliği
14mm
Azami ..
6.154,25TL 11.189,55TL
KDV Hariç:5.128,54TL
Ürün Kodu: 103015411
Katlanır mandallı kapaklı plastik mahfaza45 çevrilmiş bağlantı klemensleri sayesinde hızlı bağlantı tekniğiÇalıştırma elemanlarının 45 kola..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: NBN8-12GM50-E2
General specificationsSwitching functionNormally open (NO)Output typePNPRated operating distance8 mmInstallationnon-flushOutput polarityDCAssured oper..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: E50S8-300-3-N-5
Teknik özellik dosyaları MİL DIŞ ÇAPI Ø8mm AZAMİ TEPKİ FREKANSI 300kHz AZAMİ İZİN VERİLEN DEVİR 5000rpm BAŞLAMA TORKU Azami 70gf..
4.354,50TL 7.257,50TL
KDV Hariç:3.628,75TL
Ürün Kodu: PSN30-15AO
Teknik özellik dosyaları
Kablo türü ve besleme
AC 2-tel türü 100-240VAC~~
Algılama yüzü ebadı
Çerçeve..
1.021,74TL 1.857,70TL
KDV Hariç:851,45TL











