
STOK SORUNUZ
-55 %
750-347 Fieldbus Kuplörü CANopen MCS 10 kBd-1 MBd (32 byte)
14.882,44TL
33.072,08TL
KDV Hariç: 12.402,03TL
- Stok Durumu: Stokta Yok
- Marka: Wago
- Ürün Kodu: 750-347
Ücretsiz Kargo
10.000TL Üzeri Kargo Bedava
Banka Havalesi
Banka havalesinde ekstra %4 indirim imkanı
Hızlı Teslimat
Maksimum 2 İş Günü İçinde Kargoya Verilir
Güvenli Alışveriş
256BİT SSL Sertifikası ile Koruma
Technical Data
İletişim CANopen Number of fieldbus nodes on the master max. 110 Baud rate 10 kBd … 1 MBd Fieldbus segment length max. 1000 m Transmission medium Shielded Cu cable 3 x 0.25 mm² I/O modülü sayısı (düğüm başına) 64 Diğer CANopen özellikleri NMT slave
Minimum başlama
Değişken PDO eşlemesi
Acil durum mesajı
Can kurtarma PDO sayısı 5 Tx / 5 Rx SDO sayısı 1 sunucu SDO COB ID dağılımı SDO, standart Düğüm ID dağılımı DIP anahtarlar İletişim profili DS-301 V4.1 Aygıt profili DS-401 V2.0
Programlanabilir hata tepkisi Input and output process image (Fieldbus) max. 32 Byte/32 Byte System supply voltage DC 24 V(-25 … +30 %); via wiring level Current consumption, system supply (5 V) 350 mA Total current for system supply 650 mA Anma yükünde giriş akımı tip. (24 V) 260 mA Nominal yükte güç kaynağı verimi (tip.) (24 V) 80 %
Daha fazlası
| İletişim | CANopen |
| Number of fieldbus nodes on the master max. | 110 |
| Baud rate | 10 kBd … 1 MBd |
| Fieldbus segment length max. | 1000 m |
| Transmission medium | Shielded Cu cable 3 x 0.25 mm² |
| I/O modülü sayısı (düğüm başına) | 64 |
| Diğer CANopen özellikleri | NMT slave Minimum başlama Değişken PDO eşlemesi Acil durum mesajı Can kurtarma |
| PDO sayısı | 5 Tx / 5 Rx |
| SDO sayısı | 1 sunucu SDO |
| COB ID dağılımı | SDO, standart |
| Düğüm ID dağılımı | DIP anahtarlar |
| İletişim profili | DS-301 V4.1 |
| Aygıt profili | DS-401 V2.0 Programlanabilir hata tepkisi |
| Input and output process image (Fieldbus) max. | 32 Byte/32 Byte |
| System supply voltage | DC 24 V(-25 … +30 %); via wiring level |
| Current consumption, system supply (5 V) | 350 mA |
| Total current for system supply | 650 mA |
| Anma yükünde giriş akımı tip. (24 V) | 260 mA |
| Nominal yükte güç kaynağı verimi (tip.) (24 V) | 80 % |
Bağlantı verisi
Connection technology: communication/fieldbus CANopen: 1 x 5-pole male connector Connection technology: system supply 4 x CAGE CLAMP® Connection technology: Device configuration 1 x 4-pole male connector Connection type (1) System supply Tek damarlı boylar 0,08 … 1,5 mm² / 28 … 16 AWG İnce bükümlü kablolar 0,08 … 1,5 mm² / 28 … 16 AWG Sıyırma uzunluğu 5 … 6 mm / 0.2 … 0.24 inch Not (iletken kesiti) 14 AWG: THHN, THWN
Daha fazlası
| Connection technology: communication/fieldbus | CANopen: 1 x 5-pole male connector |
| Connection technology: system supply | 4 x CAGE CLAMP® |
| Connection technology: Device configuration | 1 x 4-pole male connector |
| Connection type (1) | System supply |
| Tek damarlı boylar | 0,08 … 1,5 mm² / 28 … 16 AWG |
| İnce bükümlü kablolar | 0,08 … 1,5 mm² / 28 … 16 AWG |
| Sıyırma uzunluğu | 5 … 6 mm / 0.2 … 0.24 inch |
| Not (iletken kesiti) | 14 AWG: THHN, THWN |
Geometrical Data
Width 49,5 mm / 1.949 inch Height 71,9 mm / 2.831 inch DIN rayın üst kenarından yükseklik 64,7 mm / 2.547 inch Depth 96,8 mm / 3.811 inch
| Width | 49,5 mm / 1.949 inch |
| Height | 71,9 mm / 2.831 inch |
| DIN rayın üst kenarından yükseklik | 64,7 mm / 2.547 inch |
| Depth | 96,8 mm / 3.811 inch |
Mekanik Veri
Montaj tipi DIN 35 ray
| Montaj tipi | DIN 35 ray |
Material Data
Renk açık gri Gövde malzemesi Polycarbonate, polyamide 6.6 Ağırlık 135 g Uygunluk işareti CE
| Renk | açık gri |
| Gövde malzemesi | Polycarbonate, polyamide 6.6 |
| Ağırlık | 135 g |
| Uygunluk işareti | CE |
Environmental Requirements
Surrounding air (operating) temperature 0 … 55 °C Surrounding air (storage) temperature -40 … 85 °C Koruma sınıfı IP20 Kirlilik derecesi (5) 2 per IEC 61131-2 Çalışma yüksekliği 0 … 2000 m Montaj pozisyonu
Ürün Kodu: MJ441-11Y-M20Aktüatör kafası 4 x 90°'lik adımlarla yeniden konumlandırılabilirMetal muhafazaKol konumunun 360° ayarlanabilirKol 180° yer değiştirebilirÇift Kontak1..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: BRQP5M-TDTA-C-PAlgılama türü : Karşılıklı Algılama mesafesi : 5m Algılanan hedef : Yarı saydam malzeme asgari Ø7mm Işık kaynağı ..
2.013,69TL 3.661,25TL
KDV Hariç:1.678,07TL
Ürün Kodu: E40HB12-1800-3-T-24Mil iç çapı Ø12mm Azami Tepki frekansı 300kHz Azami izin verilen devir 5000rpm Başlama torku Azami 50gf.cm (Azami 0.0049N.m) Çözü..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: E40S8-3600-3-V-5Teknik özellik dosyalarıMil dış çapıØ8mmAzami Tepki frekansı300kHzAzami izin verilen devir5000rpmBaşlama torkuAzami 40gf.cm(Azami 0.00392N.m)Çözünürlü..
5.439,88TL 9.066,46TL
KDV Hariç:4.533,23TL
Ürün Kodu: RL61-8-1000-Z/115/136Ürün AçıklamasıDiffuse mode sensorGeneral specificationsDetection range0 ... 1000 mm adjustableLight sourceIREDLight typemodulated infrared light , 85..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: MP5W-4ATeknik özellik dosyaları
Gösterim yöntemi
5-hane 7-segment LED
Karakter yüksekliği
14mm
Azami ..
6.154,25TL 11.189,55TL
KDV Hariç:5.128,54TL
Ürün Kodu: 103015411Katlanır mandallı kapaklı plastik mahfaza45 çevrilmiş bağlantı klemensleri sayesinde hızlı bağlantı tekniğiÇalıştırma elemanlarının 45 kola..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: NBN8-12GM50-E2General specificationsSwitching functionNormally open (NO)Output typePNPRated operating distance8 mmInstallationnon-flushOutput polarityDCAssured oper..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: E50S8-300-3-N-5Teknik özellik dosyaları MİL DIŞ ÇAPI Ø8mm AZAMİ TEPKİ FREKANSI 300kHz AZAMİ İZİN VERİLEN DEVİR 5000rpm BAŞLAMA TORKU Azami 70gf..
4.354,50TL 7.257,50TL
KDV Hariç:3.628,75TL
Ürün Kodu: PSN30-15AOTeknik özellik dosyaları
Kablo türü ve besleme
AC 2-tel türü 100-240VAC~~
Algılama yüzü ebadı
Çerçeve..
1.021,74TL 1.857,70TL
KDV Hariç:851,45TL
| Surrounding air (operating) temperature | 0 … 55 °C |
| Surrounding air (storage) temperature | -40 … 85 °C |
| Koruma sınıfı | IP20 |
| Kirlilik derecesi (5) | 2 per IEC 61131-2 |
| Çalışma yüksekliği | 0 … 2000 m |
| Montaj pozisyonu |
Ürün Kodu: MJ441-11Y-M20 Aktüatör kafası 4 x 90°'lik adımlarla yeniden konumlandırılabilirMetal muhafazaKol konumunun 360° ayarlanabilirKol 180° yer değiştirebilirÇift Kontak1..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: BRQP5M-TDTA-C-P Algılama türü : Karşılıklı Algılama mesafesi : 5m Algılanan hedef : Yarı saydam malzeme asgari Ø7mm Işık kaynağı ..
2.013,69TL 3.661,25TL
KDV Hariç:1.678,07TL
Ürün Kodu: E40HB12-1800-3-T-24 Mil iç çapı Ø12mm Azami Tepki frekansı 300kHz Azami izin verilen devir 5000rpm Başlama torku Azami 50gf.cm (Azami 0.0049N.m) Çözü..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: E40S8-3600-3-V-5 Teknik özellik dosyalarıMil dış çapıØ8mmAzami Tepki frekansı300kHzAzami izin verilen devir5000rpmBaşlama torkuAzami 40gf.cm(Azami 0.00392N.m)Çözünürlü..
5.439,88TL 9.066,46TL
KDV Hariç:4.533,23TL
Ürün Kodu: RL61-8-1000-Z/115/136 Ürün AçıklamasıDiffuse mode sensorGeneral specificationsDetection range0 ... 1000 mm adjustableLight sourceIREDLight typemodulated infrared light , 85..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: MP5W-4A Teknik özellik dosyaları
Gösterim yöntemi
5-hane 7-segment LED
Karakter yüksekliği
14mm
Azami ..
6.154,25TL 11.189,55TL
KDV Hariç:5.128,54TL
Ürün Kodu: 103015411 Katlanır mandallı kapaklı plastik mahfaza45 çevrilmiş bağlantı klemensleri sayesinde hızlı bağlantı tekniğiÇalıştırma elemanlarının 45 kola..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: NBN8-12GM50-E2 General specificationsSwitching functionNormally open (NO)Output typePNPRated operating distance8 mmInstallationnon-flushOutput polarityDCAssured oper..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: E50S8-300-3-N-5 Teknik özellik dosyaları MİL DIŞ ÇAPI Ø8mm AZAMİ TEPKİ FREKANSI 300kHz AZAMİ İZİN VERİLEN DEVİR 5000rpm BAŞLAMA TORKU Azami 70gf..
4.354,50TL 7.257,50TL
KDV Hariç:3.628,75TL
Ürün Kodu: PSN30-15AO Teknik özellik dosyaları
Kablo türü ve besleme
AC 2-tel türü 100-240VAC~~
Algılama yüzü ebadı
Çerçeve..
1.021,74TL 1.857,70TL
KDV Hariç:851,45TL |












