
STOK SORUNUZ
-55 %
750-333 Fieldbus Coupler PROFIBUS DP; 2nd Generation; 12 MBd; light gray
21.470,87TL
47.713,04TL
KDV Hariç: 17.892,39TL
- Stok Durumu: Stokta Yok
- Marka: Wago
- Ürün Kodu: 750-333
Ücretsiz Kargo
10.000TL Üzeri Kargo Bedava
Banka Havalesi
Banka havalesinde ekstra %4 indirim imkanı
Hızlı Teslimat
Maksimum 2 İş Günü İçinde Kargoya Verilir
Güvenli Alışveriş
256BİT SSL Sertifikası ile Koruma
Technical Data
| İletişim | PROFIBUS |
| Number of fieldbus nodes on the master max. | 96 |
| Maks. I/O noktası sayısı | 6.000 |
| Baud rate | 9,6 kBd … 12 MBd |
| Fieldbus segment length max. | 1200 m |
| Transmission medium | Cu cable acc. to EN 50170 |
| İletim süresi | tip. 1 ms (10 kuplör; kuplör başına 32 dijital I/O, 12 Mbaud) maks. 3,3 ms |
| I/O modülü sayısı (düğüm başına) | 63 |
| Input and output process image (Fieldbus) max. | 244 Byte/244 Byte |
| System supply voltage | DC 24 V(-25 … +30 %); via wiring level (CAGE CLAMP® connection) |
| Current consumption, system supply (5 V) | 200 mA |
| Total current for system supply | 1.800 mA |
| Field supply voltage | DC 24 V (-25 … +30 %); via power jumper contacts |
| Anma yükünde giriş akımı tip. (24 V) | 500 mA |
| Nominal yükte güç kaynağı verimi (tip.) (24 V) | 87 % |
| İzolasyon | 500 V sistem/besleme |
| Number of outgoing power jumper contacts | 3 |
| Current carrying capacity of the power jumper contacts | 10 A |
| Standart | EN 50170 |
Bağlantı verisi
| Connection technology: communication/fieldbus | PROFIBUS: 1 x D-Sub 9 socket |
| Connection technology: field supply | 6 x CAGE CLAMP® |
| Connection technology: system supply | 2 x CAGE CLAMP® |
| Connection technology: Device configuration | 1 x 4-pole male connector |
| Connection type (1) | System/field supply |
| Tek damarlı boylar | 0,08 … 2,5 mm² / 28 … 14 AWG |
| İnce bükümlü kablolar | 0,08 … 2,5 mm² / 28 … 14 AWG |
| Sıyırma uzunluğu | 8 … 9 mm / 0.31 … 0.35 inch |
Geometrical Data
| Width | 50,5 mm / 1.988 inch |
| Height | 71,1 mm / 2.799 inch |
| DIN rayın üst kenarından yükseklik | 63,9 mm / 2.516 inch |
| Depth | 100 mm / 3.937 inch |
Mekanik Veri
| Montaj tipi | DIN 35 ray |
Material Data
| Renk | açık gri |
| Gövde malzemesi | Polycarbonate, polyamide 6.6 |
| Ağırlık | 183,1 g |
| Uygunluk işareti | CE |
Environmental Requirements
| Surrounding air (operating) temperature | 0 … 55 °C |
| Surrounding air (storage) temperature | -40 … 85 °C |
| Koruma sınıfı | IP20 |
| Kirlilik derecesi (5) | 2 per IEC 61131-2 |
| Çalışma yüksekliği | 0 … 2000 m |
| Montaj pozisyonu | horizontal (standing/lying) or vertical |
| Nısbi nem (yoğuşmasız) | 95 % |
| Titreşime dayanıklı | 4g per IEC 60068-2-6 |
| Darbe direnci | 15g per IEC 60068-2-27 |
| EMC immunity to interference | acc. to EN 61000-6-2, marine applications |
| EMU: | acc. to EN 61000-6-4, marine applications |
| Kirletici maddelere maruziyet | Per IEC 60068-2-42 and IEC 60068-2-43 |
| Permissible H2S contaminant concentration at a relative humidity |
Ürün Kodu: MJ441-11Y-M20 Aktüatör kafası 4 x 90°'lik adımlarla yeniden konumlandırılabilirMetal muhafazaKol konumunun 360° ayarlanabilirKol 180° yer değiştirebilirÇift Kontak1..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: BRQP5M-TDTA-C-P Algılama türü : Karşılıklı Algılama mesafesi : 5m Algılanan hedef : Yarı saydam malzeme asgari Ø7mm Işık kaynağı ..
2.013,69TL 3.661,25TL
KDV Hariç:1.678,07TL
Ürün Kodu: E40HB12-1800-3-T-24 Mil iç çapı Ø12mm Azami Tepki frekansı 300kHz Azami izin verilen devir 5000rpm Başlama torku Azami 50gf.cm (Azami 0.0049N.m) Çözü..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: E40S8-3600-3-V-5 Teknik özellik dosyalarıMil dış çapıØ8mmAzami Tepki frekansı300kHzAzami izin verilen devir5000rpmBaşlama torkuAzami 40gf.cm(Azami 0.00392N.m)Çözünürlü..
5.439,88TL 9.066,46TL
KDV Hariç:4.533,23TL
Ürün Kodu: RL61-8-1000-Z/115/136 Ürün AçıklamasıDiffuse mode sensorGeneral specificationsDetection range0 ... 1000 mm adjustableLight sourceIREDLight typemodulated infrared light , 85..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: MP5W-4A Teknik özellik dosyaları
Gösterim yöntemi
5-hane 7-segment LED
Karakter yüksekliği
14mm
Azami ..
6.154,25TL 11.189,55TL
KDV Hariç:5.128,54TL
Ürün Kodu: 103015411 Katlanır mandallı kapaklı plastik mahfaza45 çevrilmiş bağlantı klemensleri sayesinde hızlı bağlantı tekniğiÇalıştırma elemanlarının 45 kola..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: NBN8-12GM50-E2 General specificationsSwitching functionNormally open (NO)Output typePNPRated operating distance8 mmInstallationnon-flushOutput polarityDCAssured oper..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: E50S8-300-3-N-5 Teknik özellik dosyaları MİL DIŞ ÇAPI Ø8mm AZAMİ TEPKİ FREKANSI 300kHz AZAMİ İZİN VERİLEN DEVİR 5000rpm BAŞLAMA TORKU Azami 70gf..
4.354,50TL 7.257,50TL
KDV Hariç:3.628,75TL
Ürün Kodu: PSN30-15AO Teknik özellik dosyaları
Kablo türü ve besleme
AC 2-tel türü 100-240VAC~~
Algılama yüzü ebadı
Çerçeve..
1.021,74TL 1.857,70TL
KDV Hariç:851,45TL |












