
STOK SORUNUZ
-55 %
750-331 PROFIBUS DP Fieldbus Kuplörü; Fiber-optik bağlantı; 1,5 MBd; açık gri
41.860,77TL
93.023,94TL
KDV Hariç: 34.883,98TL
- Stok Durumu: Stokta Yok
- Marka: Wago
- Ürün Kodu: 750-331
Ücretsiz Kargo
10.000TL Üzeri Kargo Bedava
Banka Havalesi
Banka havalesinde ekstra %4 indirim imkanı
Hızlı Teslimat
Maksimum 2 İş Günü İçinde Kargoya Verilir
Güvenli Alışveriş
256BİT SSL Sertifikası ile Koruma
Technical Data
İletişim PROFIBUS Topoloji Alt halka, tekli fiber halka Number of fieldbus nodes on the master max. 10 Baud rate 93,75 kBd … 1,5 MBd Fieldbus segment length max. 25 m Transmission medium APF (plastic) fiber (1000µm) I/O modülü sayısı (düğüm başına) 64 Input and output process image (Fieldbus) max. 128 Byte/128 Byte System supply voltage DC 24 V(-15 … +20 %); via wiring level (CAGE CLAMP® connection) Current consumption, system supply (5 V) 350 mA Total current for system supply 1.650 mA Field supply voltage DC 24 V (-15 … +20 %); via power jumper contacts Anma yükünde giriş akımı tip. (24 V) 500 mA Nominal yükte güç kaynağı verimi (tip.) (24 V) 87 % İzolasyon 500 V sistem/besleme Number of outgoing power jumper contacts 3 Current carrying capacity of the power jumper contacts 10 A Standart EN 50170
Daha fazlası
| İletişim | PROFIBUS |
| Topoloji | Alt halka, tekli fiber halka |
| Number of fieldbus nodes on the master max. | 10 |
| Baud rate | 93,75 kBd … 1,5 MBd |
| Fieldbus segment length max. | 25 m |
| Transmission medium | APF (plastic) fiber (1000µm) |
| I/O modülü sayısı (düğüm başına) | 64 |
| Input and output process image (Fieldbus) max. | 128 Byte/128 Byte |
| System supply voltage | DC 24 V(-15 … +20 %); via wiring level (CAGE CLAMP® connection) |
| Current consumption, system supply (5 V) | 350 mA |
| Total current for system supply | 1.650 mA |
| Field supply voltage | DC 24 V (-15 … +20 %); via power jumper contacts |
| Anma yükünde giriş akımı tip. (24 V) | 500 mA |
| Nominal yükte güç kaynağı verimi (tip.) (24 V) | 87 % |
| İzolasyon | 500 V sistem/besleme |
| Number of outgoing power jumper contacts | 3 |
| Current carrying capacity of the power jumper contacts | 10 A |
| Standart | EN 50170 |
Bağlantı verisi
Connection technology: communication/fieldbus PROFIBUS: 1 x HP Simplex, FOC plug included with delivery Connection technology: field supply 6 x CAGE CLAMP® Connection technology: system supply 2 x CAGE CLAMP® Connection technology: Device configuration 1 x 4-pole male connector Connection type (1) System/field supply Tek damarlı boylar 0,08 … 2,5 mm² / 28 … 14 AWG İnce bükümlü kablolar 0,08 … 2,5 mm² / 28 … 14 AWG Sıyırma uzunluğu 8 … 9 mm / 0.31 … 0.35 inch
Daha fazlası
| Connection technology: communication/fieldbus | PROFIBUS: 1 x HP Simplex, FOC plug included with delivery |
| Connection technology: field supply | 6 x CAGE CLAMP® |
| Connection technology: system supply | 2 x CAGE CLAMP® |
| Connection technology: Device configuration | 1 x 4-pole male connector |
| Connection type (1) | System/field supply |
| Tek damarlı boylar | 0,08 … 2,5 mm² / 28 … 14 AWG |
| İnce bükümlü kablolar | 0,08 … 2,5 mm² / 28 … 14 AWG |
| Sıyırma uzunluğu | 8 … 9 mm / 0.31 … 0.35 inch |
Geometrical Data
Width 50,5 mm / 1.988 inch Height 71,1 mm / 2.799 inch DIN rayın üst kenarından yükseklik 63,9 mm / 2.516 inch Depth 100 mm / 3.937 inch
| Width | 50,5 mm / 1.988 inch |
| Height | 71,1 mm / 2.799 inch |
| DIN rayın üst kenarından yükseklik | 63,9 mm / 2.516 inch |
| Depth | 100 mm / 3.937 inch |
Mekanik Veri
Montaj tipi DIN 35 ray
| Montaj tipi | DIN 35 ray |
Material Data
Renk açık gri Gövde malzemesi Polycarbonate, polyamide 6.6 Ağırlık 191 g Uygunluk işareti CE
| Renk | açık gri |
| Gövde malzemesi | Polycarbonate, polyamide 6.6 |
| Ağırlık | 191 g |
| Uygunluk işareti | CE |
Environmental Requirements
Surrounding air (operating) temperature 0 … 55 °C Surrounding air (storage) temperature -40 … 85 °C Koruma sınıfı IP20 Kirlilik derecesi (5) 2 per IEC 61131-2 Çalışma yüksekliği 0 … 2000 m Montaj pozisyonu horizontal (standing/lying) or vertical Nısbi nem (yoğuşmasız) 95 % Titreşime dayanıklı
Ürün Kodu: MJ441-11Y-M20Aktüatör kafası 4 x 90°'lik adımlarla yeniden konumlandırılabilirMetal muhafazaKol konumunun 360° ayarlanabilirKol 180° yer değiştirebilirÇift Kontak1..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: BRQP5M-TDTA-C-PAlgılama türü : Karşılıklı Algılama mesafesi : 5m Algılanan hedef : Yarı saydam malzeme asgari Ø7mm Işık kaynağı ..
2.013,69TL 3.661,25TL
KDV Hariç:1.678,07TL
Ürün Kodu: E40HB12-1800-3-T-24Mil iç çapı Ø12mm Azami Tepki frekansı 300kHz Azami izin verilen devir 5000rpm Başlama torku Azami 50gf.cm (Azami 0.0049N.m) Çözü..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: E40S8-3600-3-V-5Teknik özellik dosyalarıMil dış çapıØ8mmAzami Tepki frekansı300kHzAzami izin verilen devir5000rpmBaşlama torkuAzami 40gf.cm(Azami 0.00392N.m)Çözünürlü..
5.439,88TL 9.066,46TL
KDV Hariç:4.533,23TL
Ürün Kodu: RL61-8-1000-Z/115/136Ürün AçıklamasıDiffuse mode sensorGeneral specificationsDetection range0 ... 1000 mm adjustableLight sourceIREDLight typemodulated infrared light , 85..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: MP5W-4ATeknik özellik dosyaları
Gösterim yöntemi
5-hane 7-segment LED
Karakter yüksekliği
14mm
Azami ..
6.154,25TL 11.189,55TL
KDV Hariç:5.128,54TL
Ürün Kodu: 103015411Katlanır mandallı kapaklı plastik mahfaza45 çevrilmiş bağlantı klemensleri sayesinde hızlı bağlantı tekniğiÇalıştırma elemanlarının 45 kola..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: NBN8-12GM50-E2General specificationsSwitching functionNormally open (NO)Output typePNPRated operating distance8 mmInstallationnon-flushOutput polarityDCAssured oper..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: E50S8-300-3-N-5Teknik özellik dosyaları MİL DIŞ ÇAPI Ø8mm AZAMİ TEPKİ FREKANSI 300kHz AZAMİ İZİN VERİLEN DEVİR 5000rpm BAŞLAMA TORKU Azami 70gf..
4.354,50TL 7.257,50TL
KDV Hariç:3.628,75TL
Ürün Kodu: PSN30-15AOTeknik özellik dosyaları
Kablo türü ve besleme
AC 2-tel türü 100-240VAC~~
Algılama yüzü ebadı
Çerçeve..
1.021,74TL 1.857,70TL
KDV Hariç:851,45TL
| Surrounding air (operating) temperature | 0 … 55 °C |
| Surrounding air (storage) temperature | -40 … 85 °C |
| Koruma sınıfı | IP20 |
| Kirlilik derecesi (5) | 2 per IEC 61131-2 |
| Çalışma yüksekliği | 0 … 2000 m |
| Montaj pozisyonu | horizontal (standing/lying) or vertical |
| Nısbi nem (yoğuşmasız) | 95 % |
| Titreşime dayanıklı |












