
-55 %
750-1405 16 Kanal Dijital Giriş, 24 V DC, 3ms y.k.a
9.831,31TL
21.847,35TL
KDV Hariç: 8.192,76TL
- Stok Durumu: Var
- Marka: Wago
- Ürün Kodu: 750-1405
Ücretsiz Kargo
10.000TL Üzeri Kargo Bedava
Banka Havalesi
Banka havalesinde ekstra %4 indirim imkanı
Hızlı Teslimat
Maksimum 2 İş Günü İçinde Kargoya Verilir
Güvenli Alışveriş
256BİT SSL Sertifikası ile Koruma
Technical Data
Number of digital inputs 16 Total number of channels (module) 16 Sinyal tipi Voltage Type of signal voltage DC 24 V Sensor supply voltage DC 24 V Sensor connection 16 x (1-conductor) Input characteristic low-side switching Input filter (digital) 3 ms Input current per channel for signal (0) min. -2,1 mA Input current per channel for signal (0) max. -2,4 mA Input current per channel for signal (1) typ. -0,6 mA Sinyal gerilimi (0) DC (UV - 5 V) … UV Sinyal gerilimi (1) −3 VDC … (UV - 15 V) Max input data width (internal) 16 Bit System supply voltage DC 5 V; via data contacts Current consumption, system supply (5 V) 25 mA Field supply voltage DC 24 V (-25 … +30 %); via wiring level (CAGE CLAMP® connection) İzolasyon 500 V sistem/besleme Indicators LED (1-16) green: Status DI 1 … DI 16
Daha fazlası
| Number of digital inputs | 16 |
| Total number of channels (module) | 16 |
| Sinyal tipi | Voltage |
| Type of signal voltage | DC 24 V |
| Sensor supply voltage | DC 24 V |
| Sensor connection | 16 x (1-conductor) |
| Input characteristic | low-side switching |
| Input filter (digital) | 3 ms |
| Input current per channel for signal (0) min. | -2,1 mA |
| Input current per channel for signal (0) max. | -2,4 mA |
| Input current per channel for signal (1) typ. | -0,6 mA |
| Sinyal gerilimi (0) | DC (UV - 5 V) … UV |
| Sinyal gerilimi (1) | −3 VDC … (UV - 15 V) |
| Max input data width (internal) | 16 Bit |
| System supply voltage | DC 5 V; via data contacts |
| Current consumption, system supply (5 V) | 25 mA |
| Field supply voltage | DC 24 V (-25 … +30 %); via wiring level (CAGE CLAMP® connection) |
| İzolasyon | 500 V sistem/besleme |
| Indicators | LED (1-16) green: Status DI 1 … DI 16 |
Bağlantı verisi
Connection technology: In-/Outputs 20 x 20-pin male connector Connection technology: field supply 2 x CAGE CLAMP® Connection type (1) Inputs/Outputs Connection type (2) Field supply tek damarlı, bağlanabilir 0,08 … 2,5 mm² / 28 … 14 AWG ince bükümlü, bağlanabilir 0,08 … 2,5 mm² / 28 … 14 AWG Sıyırma uzunluğu 8 … 9 mm / 0.31 … 0.35 inch
Daha fazlası
| Connection technology: In-/Outputs | 20 x 20-pin male connector |
| Connection technology: field supply | 2 x CAGE CLAMP® |
| Connection type (1) | Inputs/Outputs |
| Connection type (2) | Field supply |
| tek damarlı, bağlanabilir | 0,08 … 2,5 mm² / 28 … 14 AWG |
| ince bükümlü, bağlanabilir | 0,08 … 2,5 mm² / 28 … 14 AWG |
| Sıyırma uzunluğu | 8 … 9 mm / 0.31 … 0.35 inch |
Geometrical Data
Width 12 mm / 0.472 inch Height 74,1 mm / 2.917 inch DIN rayın üst kenarından yükseklik 66,9 mm / 2.634 inch Depth 100 mm / 3.937 inch
| Width | 12 mm / 0.472 inch |
| Height | 74,1 mm / 2.917 inch |
| DIN rayın üst kenarından yükseklik | 66,9 mm / 2.634 inch |
| Depth | 100 mm / 3.937 inch |
Mekanik Veri
Montaj tipi DIN 35 ray
| Montaj tipi | DIN 35 ray |
Material Data
Renk açık gri Gövde malzemesi Polycarbonate, polyamide 6.6 Yangın yükü 1,055 MJ Ağırlık 41,1 g Uygunluk işareti CE
| Renk | açık gri |
| Gövde malzemesi | Polycarbonate, polyamide 6.6 |
| Yangın yükü | 1,055 MJ |
| Ağırlık | 41,1 g |
| Uygunluk işareti | CE |
Environmental Requirements
Surrounding air (operating) temperature 0 … 55 °C Surrounding air (storage) temperature -40 … 85 °C Koruma sınıfı IP20 Kirlilik derecesi (5) 2 per IEC 61131-2 Çalışma yüksekliği 0 … 2000 m Montaj pozisyonu horizontal (standing/lying) or vertical Nısbi nem (yoğuşmasız)
Ürün Kodu: MJ441-11Y-M20Aktüatör kafası 4 x 90°'lik adımlarla yeniden konumlandırılabilirMetal muhafazaKol konumunun 360° ayarlanabilirKol 180° yer değiştirebilirÇift Kontak1..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: BRQP5M-TDTA-C-PAlgılama türü : Karşılıklı Algılama mesafesi : 5m Algılanan hedef : Yarı saydam malzeme asgari Ø7mm Işık kaynağı ..
2.013,69TL 3.661,25TL
KDV Hariç:1.678,07TL
Ürün Kodu: E40HB12-1800-3-T-24Mil iç çapı Ø12mm Azami Tepki frekansı 300kHz Azami izin verilen devir 5000rpm Başlama torku Azami 50gf.cm (Azami 0.0049N.m) Çözü..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: E40S8-3600-3-V-5Teknik özellik dosyalarıMil dış çapıØ8mmAzami Tepki frekansı300kHzAzami izin verilen devir5000rpmBaşlama torkuAzami 40gf.cm(Azami 0.00392N.m)Çözünürlü..
5.439,88TL 9.066,46TL
KDV Hariç:4.533,23TL
Ürün Kodu: RL61-8-1000-Z/115/136Ürün AçıklamasıDiffuse mode sensorGeneral specificationsDetection range0 ... 1000 mm adjustableLight sourceIREDLight typemodulated infrared light , 85..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: MP5W-4ATeknik özellik dosyaları
Gösterim yöntemi
5-hane 7-segment LED
Karakter yüksekliği
14mm
Azami ..
6.154,25TL 11.189,55TL
KDV Hariç:5.128,54TL
Ürün Kodu: 103015411Katlanır mandallı kapaklı plastik mahfaza45 çevrilmiş bağlantı klemensleri sayesinde hızlı bağlantı tekniğiÇalıştırma elemanlarının 45 kola..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: NBN8-12GM50-E2General specificationsSwitching functionNormally open (NO)Output typePNPRated operating distance8 mmInstallationnon-flushOutput polarityDCAssured oper..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: E50S8-300-3-N-5Teknik özellik dosyaları MİL DIŞ ÇAPI Ø8mm AZAMİ TEPKİ FREKANSI 300kHz AZAMİ İZİN VERİLEN DEVİR 5000rpm BAŞLAMA TORKU Azami 70gf..
4.354,50TL 7.257,50TL
KDV Hariç:3.628,75TL
Ürün Kodu: PSN30-15AOTeknik özellik dosyaları
Kablo türü ve besleme
AC 2-tel türü 100-240VAC~~
Algılama yüzü ebadı
Çerçeve..
1.021,74TL 1.857,70TL
KDV Hariç:851,45TL
| Surrounding air (operating) temperature | 0 … 55 °C |
| Surrounding air (storage) temperature | -40 … 85 °C |
| Koruma sınıfı | IP20 |
| Kirlilik derecesi (5) | 2 per IEC 61131-2 |
| Çalışma yüksekliği | 0 … 2000 m |
| Montaj pozisyonu | horizontal (standing/lying) or vertical |
| Nısbi nem (yoğuşmasız) |
Ürün Kodu: MJ441-11Y-M20 Aktüatör kafası 4 x 90°'lik adımlarla yeniden konumlandırılabilirMetal muhafazaKol konumunun 360° ayarlanabilirKol 180° yer değiştirebilirÇift Kontak1..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: BRQP5M-TDTA-C-P Algılama türü : Karşılıklı Algılama mesafesi : 5m Algılanan hedef : Yarı saydam malzeme asgari Ø7mm Işık kaynağı ..
2.013,69TL 3.661,25TL
KDV Hariç:1.678,07TL
Ürün Kodu: E40HB12-1800-3-T-24 Mil iç çapı Ø12mm Azami Tepki frekansı 300kHz Azami izin verilen devir 5000rpm Başlama torku Azami 50gf.cm (Azami 0.0049N.m) Çözü..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: E40S8-3600-3-V-5 Teknik özellik dosyalarıMil dış çapıØ8mmAzami Tepki frekansı300kHzAzami izin verilen devir5000rpmBaşlama torkuAzami 40gf.cm(Azami 0.00392N.m)Çözünürlü..
5.439,88TL 9.066,46TL
KDV Hariç:4.533,23TL
Ürün Kodu: RL61-8-1000-Z/115/136 Ürün AçıklamasıDiffuse mode sensorGeneral specificationsDetection range0 ... 1000 mm adjustableLight sourceIREDLight typemodulated infrared light , 85..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: MP5W-4A Teknik özellik dosyaları
Gösterim yöntemi
5-hane 7-segment LED
Karakter yüksekliği
14mm
Azami ..
6.154,25TL 11.189,55TL
KDV Hariç:5.128,54TL
Ürün Kodu: 103015411 Katlanır mandallı kapaklı plastik mahfaza45 çevrilmiş bağlantı klemensleri sayesinde hızlı bağlantı tekniğiÇalıştırma elemanlarının 45 kola..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: NBN8-12GM50-E2 General specificationsSwitching functionNormally open (NO)Output typePNPRated operating distance8 mmInstallationnon-flushOutput polarityDCAssured oper..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: E50S8-300-3-N-5 Teknik özellik dosyaları MİL DIŞ ÇAPI Ø8mm AZAMİ TEPKİ FREKANSI 300kHz AZAMİ İZİN VERİLEN DEVİR 5000rpm BAŞLAMA TORKU Azami 70gf..
4.354,50TL 7.257,50TL
KDV Hariç:3.628,75TL
Ürün Kodu: PSN30-15AO Teknik özellik dosyaları
Kablo türü ve besleme
AC 2-tel türü 100-240VAC~~
Algılama yüzü ebadı
Çerçeve..
1.021,74TL 1.857,70TL
KDV Hariç:851,45TL |












