
-55 %
2202-1301 3 iletkenli basma butonlu, 4mm2 (yüksüklü kullanımda 2,5mm2), gri (50 adet)
53,62TL
119,16TL
KDV Hariç: 44,68TL
- Stok Durumu: Var
- Marka: Wago
- Ürün Kodu: 2202-1301
Ücretsiz Kargo
10.000TL Üzeri Kargo Bedava
Banka Havalesi
Banka havalesinde ekstra %4 indirim imkanı
Hızlı Teslimat
Maksimum 2 İş Günü İçinde Kargoya Verilir
Güvenli Alışveriş
256BİT SSL Sertifikası ile Koruma
Ratings per IEC/EN
| 1'e göre derecelendirme | IEC/EN 60947-7-1 |
| Anma gerilimi (III / 3) | 800 V |
| Şok gerilimi (3) | 8 kV |
| Nominal akım | 24 A |
| Nominal akım (2) | 32 A |
| Legend (ratings) | (III / 3) ≙ Overvoltage category III / Pollution degree 3 |
Approvals per UL
| Approvals per | UL 1059 |
| Rated voltage UL (Use Group B) | 600 V |
| Rated current UL (Use Group B) | 20 A |
| Rated voltage UL (Use Group C) | 600 V |
| Rated current UL (Use Group C) | 20 A |
Approvals per CSA
| Approvals per | C22.2 No 158 |
| Rated voltage CSA (Use Group B) | 600 V |
| Rated current CSA (Use Group B) | 20 A |
| Rated voltage CSA (Use Group C) | 600 V |
| Rated current CSA (Use Group C) | 20 A |
Ex information
| Ratings per | ATEX: PTB 18 ATEX 1005 U / IECEx: PTB 18.0012U (Ex eb IIC Gb) |
| Anma gerilimi EN (Ex e II) | 550 V |
| Nominal akım (Ex e II) | 22 A |
| Köprülü nominal akım (Ex e II) | 20 A |
Bağlantı verisi
| Bağlantı teknolojisi | CAGE CLAMP® S |
| Actuation type | Push-in Push-button Operating tool |
| Connectable conductor materials | Copper |
| Nominal kesit | 2,5 mm² |
| Tek damarlı boylar | 0,25 … 4 mm² / 22 … 12 AWG |
| tek damarlı, doğrudan takılabilir | 0,75 … 4 mm² / 18 … 12 AWG |
| İnce bükümlü kablolar | 0,25 … 4 mm² / 22 … 12 AWG |
| İnce bükümlü kablolar, yalıtımlı yüksüklü | 0,25 … 2,5 mm² / 22 … 14 AWG |
| min. ince bükümlü, yalıtımlı yüksüklü, bastırarak sonlandırma | 1 … 2,5 mm² / 18 … 14 AWG |
| Not (iletken kesiti) | Depending on the conductor characteristic, a conductor with a smaller cross-section can also be inserted via push-in termination. |
| Sıyırma uzunluğu | 10 … 12 mm / 0.39 … 0.47 inch |
| Toplam bağlantı noktası sayısı | 3 |
| Toplam potansiyel sayısı | 1 |
| Seviye sayısı | 1 |
| Kablolama tipi | Önden girişli kablolama |
| Number of jumper slots | 2 |
Geometrical Data
| Width | 5,2 mm / 0.205 inch |
| Height | 59,2 mm / 2.33 inch |
| Length from upper-edge of DIN-35 rail | 32,9 mm / 1.295 inch |
Mekanik Veri
| Tasarım | yatay |
| Montaj tipi | DIN 35 ray |
| Etiketleme seviyesi | Ortaya/Yana etiketleme |
Material Data
| Renk | gri |
| İzolasyon malzemesi | Polyamide (PA66) |
| Yangın yükü | 0,131 MJ |
| Ağırlık | 6,3 g |
Ticari Veri
| SAP'den ambalaj tipi | Bu ürün için PDF bulunmamaktadır.
Ürün Kodu: MJ441-11Y-M20 Aktüatör kafası 4 x 90°'lik adımlarla yeniden konumlandırılabilirMetal muhafazaKol konumunun 360° ayarlanabilirKol 180° yer değiştirebilirÇift Kontak1..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: BRQP5M-TDTA-C-P Algılama türü : Karşılıklı Algılama mesafesi : 5m Algılanan hedef : Yarı saydam malzeme asgari Ø7mm Işık kaynağı ..
2.013,69TL 3.661,25TL
KDV Hariç:1.678,07TL
Ürün Kodu: E40HB12-1800-3-T-24 Mil iç çapı Ø12mm Azami Tepki frekansı 300kHz Azami izin verilen devir 5000rpm Başlama torku Azami 50gf.cm (Azami 0.0049N.m) Çözü..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: E40S8-3600-3-V-5 Teknik özellik dosyalarıMil dış çapıØ8mmAzami Tepki frekansı300kHzAzami izin verilen devir5000rpmBaşlama torkuAzami 40gf.cm(Azami 0.00392N.m)Çözünürlü..
5.439,88TL 9.066,46TL
KDV Hariç:4.533,23TL
Ürün Kodu: RL61-8-1000-Z/115/136 Ürün AçıklamasıDiffuse mode sensorGeneral specificationsDetection range0 ... 1000 mm adjustableLight sourceIREDLight typemodulated infrared light , 85..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: MP5W-4A Teknik özellik dosyaları
Gösterim yöntemi
5-hane 7-segment LED
Karakter yüksekliği
14mm
Azami ..
6.154,25TL 11.189,55TL
KDV Hariç:5.128,54TL
Ürün Kodu: 103015411 Katlanır mandallı kapaklı plastik mahfaza45 çevrilmiş bağlantı klemensleri sayesinde hızlı bağlantı tekniğiÇalıştırma elemanlarının 45 kola..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: NBN8-12GM50-E2 General specificationsSwitching functionNormally open (NO)Output typePNPRated operating distance8 mmInstallationnon-flushOutput polarityDCAssured oper..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: E50S8-300-3-N-5 Teknik özellik dosyaları MİL DIŞ ÇAPI Ø8mm AZAMİ TEPKİ FREKANSI 300kHz AZAMİ İZİN VERİLEN DEVİR 5000rpm BAŞLAMA TORKU Azami 70gf..
4.354,50TL 7.257,50TL
KDV Hariç:3.628,75TL
Ürün Kodu: PSN30-15AO Teknik özellik dosyaları
Kablo türü ve besleme
AC 2-tel türü 100-240VAC~~
Algılama yüzü ebadı
Çerçeve..
1.021,74TL 1.857,70TL
KDV Hariç:851,45TL |












