
-45 %
SPR3-350TFN Anma Yük Gerilimi 380V, 50A, Sigortasız, Alarm + RS485 Çıkış, Normal + Statik Kontrol, Güç Kontrol Rölesi
23.853,19TL
43.369,43TL
KDV Hariç: 19.877,66TL
- Stok Durumu: Var
- Marka: Autonics
- Ürün Kodu: SPR3-350TFN
Ücretsiz Kargo
10.000TL Üzeri Kargo Bedava
Banka Havalesi
Banka havalesinde ekstra %4 indirim imkanı
Hızlı Teslimat
Maksimum 2 İş Günü İçinde Kargoya Verilir
Güvenli Alışveriş
256BİT SSL Sertifikası ile Koruma
Teknik özellik dosyaları
| Kontrol fazı | Trifaze |
|---|---|
| Anma yük gerilimi | 380VAC~ |
| Anma yük akımı | 50A |
| Kontrol girişi | ᆞ Otomatik kontrol: DC4-20mA, 1-5VDC kontrol Manuel kontrol: dış ayarlayıcı (10kΩ) ), iç ayarlayıcı (çıkış limiti) |
| Besleme | 100-240VAC~ 50/60Hz |
| Asgari yük akımı | 1A |
| İzin verilebilir gerilim aralığı | Anma geriliminin% 90 - 110'u |
| Güç tüketimi | Azami 22VA |
| Gösterim yöntemi | 3-hane 7-segment LED |
| Gösterge | Çalışma göstergesi/Manuel kontrol göstergesi: yeşil LED ᆞAlarm göstergesi/çıkış göstergesi/ünite (V, A)gösterge: kırmızı LED |
| Kontrol yöntemi | ᆞ Faz kontrolü: normal kontrol modu ᆞ Saykıl kontrolü: sabit saykıl kontrol modu ᆞ ON / OFF kontrolü |
| Uygulanabilir yük | Faz kontrolü, AÇMA / KAPATMA kontrolü: direnç yükü, indüktif yük ycle Saykıl kontrolü: direnç yükü |
| Dijital girişler | ÇALIŞTIR / DURDUR anahtarlama, OTOMATİK / MAN anahtarlama, RESET |
| Çıkış_Alarm | 250VAC ~ 3A, 30VDC |
| Çıkış_Haberleşme | RS485 haberleşme çıkışı (Modbus RTU yöntemi) |
| Output range | Faz kontrolü:% 0 - 98, saykıl kontrolü:% 0 - 100, ON / OFF kontrolü:% 0,% 100 |
| Çıkış _doğruluğu | ᆞNormal kontrol: ±% 10 F.S. içinde anma yük voltajının değeri ᆞ Statik akım geri besleme kontrolü: ±% 3 F.S. Anma yük akımının değeri ᆞ Statik voltaj geri besleme kontrolü: ±% 3 F.S. Anma yük geriliim değeri ᆞ Statik güç geri besleme kontrolü: ±% 3 F.S. anma yükü gücü |
| Ayar türü | Ön tuşlarla, iletişim ile |
| İşlev | Çıkış limiti (OUT ADJ), AUTO / MAN seçimi, kontrol yöntemi seçimi, SIFIRLA, YUMUŞAK BAŞLAT, YUMUŞAK AŞAĞI / AŞAĞI, çıkış yüksek / düşük limiti, giriş düzeltmesi, giriş eğimi düzeltmesi, izleme (kontrol girişi, yük gerilimi / akım / güç / direnç, güç kaynağı sık |
| İşlev_Alarm | Aşırı akım alarmı, aşırı voltaj alarmı, sigorta arıza alarmı, eleman hata alarmı, ısıtıcı molası alarmı, soğutucu aşırı ısınma alarmı |
| Soğutma yöntemi | Zorunlu hava soğutması (soğutma fanı ile) |
| Yalıtım direnci | 200MΩ üzeri (500VDC meger'de) |
| Dielektrik dayanımı |
Ürün Kodu: E40HB10-1000-3-T-24 Mil iç çapı Ø10mm Azami Tepki frekansı 300kHz Azami izin verilen devir 5000rpm Başlama torku Azami 50gf.cm (Azami 0.0049N.m) Çözü..
5.767,98TL 9.613,31TL
KDV Hariç:4.806,65TL
Ürün Kodu: ML17-8-450/120/143 Ürün AçıklamasıDiffuse mode sensorGeneral specificationsDetection range10 ... 450 mmLight sourceIREDLight typemodulated infrared light , 950 nmIndicat..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: 103015112 Metal muhafaza45 çevrilmiş bağlantı klemensleri sayesinde hızlı bağlantı tekniğiÇalıştırma elemanlarının 45 kolay ve hızlı ayarlanabilirliğ..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: BJX30M-TDT-C-P Teknik özellikler Algılama türü : Karşılıklı Algılama mesafesi : 30m Algılanan hedef : Asg. Opak malzeme Ø15mm Işık kaynağı : ..
2.389,43TL 4.344,42TL
KDV Hariç:1.991,19TL
Ürün Kodu: 101168186 2 kablo girişleri M 20 x 1.5EN 50047' e uygun kapağa montajTermoplastik muhafazaÇift izolasyonlu58 mm x 50,5 mm x 31 mmYağ ve petrol ispirtosuna karşı..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: ML9-54-G/25/136/115b Ürün AçıklamasıRetroreflective sensor with polarization filter for clear object detectionGeneral specificationsEffective detection range0 ... 3.5 m i..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: ASL-L01SP1-NY Onaylı gerilim 24VDC ±%10 Anma yük gerilimi & akımı 75-240VAC~ 50/60Hz 2A Akım tüketimi ≤ 18mA Uygulanabilir..
505,51TL 919,12TL
KDV Hariç:421,26TL
Ürün Kodu: NJ1,5-8GM-N-10M General specificationsSwitching functionNormally closed (NC)Output typeNAMURRated operating distance1.5 mmInstallationflushAssured operating distance0..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Ürün Kodu: 103014970 15° basamaklarda ayarlanabilir kol açısıaktüatör uçları 8 x 45° açı ile tekrar konumlandırılabilirMetal muhafazaEN 50047 e uygun tasarım45 Derece çevr..
4.631,77TL
KDV Hariç:3.859,81TL
Ürün Kodu: TVI50N-09BK2A6TN-00060 General specifications Detection type photoelectric sampling Pulse count max. 1024 Electrical specifications Operating voltage 4.75 .....
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL |












