SPR3-3100TNF Anma Yük Gerilimi 380V, 100A, Sigortasız, Alarm + RS485 Çıkış, Normal + Statik Kontrol, Güç Kontrol Rölesi
-45 %
  • Marka: Autonics
  • Ürün Kodu: SPR3-3100TNF
Kontrol fazıTrifaze
Anma yük gerilimi380VAC~
Anma yük akımı100A
kontrol Manuel kontrol: dış ayarlayıcı (10kΩ) ), iç ayarlayıcı (çıkış limiti)
Besleme100-240VAC~ 50/60Hz
Asgari yük akımı1A
ᆞ Saykıl kontrolü: sabit saykıl kontrol modu
Çıkış_Alarm250VAC ~ 3A, 30VDC  3A, 1c dirençli yük
Çıkış_HaberleşmeRS485 haberleşme çıkışı (Modbus RTU yöntemi)
Output rangeFaz kontrolü:% 0 - 98, saykıl kontrolü:% 0 - 100, ON / OFF kontrolü:% 0,% 100
Çıkış _doğruluğuᆞNormal kontrol: ±% 10 F.S. içinde anma yük voltajının değeri
ᆞ Statik akım geri besleme kontrolü: ±% 3 F.S. Anma yük akımının değeri
ᆞ Statik voltaj geri besleme kontrolü: ±% 3 F.S. Anma yük geriliim değeri
ᆞ Statik güç geri besleme kontrolü: ±% 3 F.S. anma yükü gücü
Ayar türüÖn tuşlarla, iletişim ile
Soğutma yöntemiZorunlu hava soğutması (soğutma fanı ile)
Yalıtım direnci200MΩ üzeri (500VDC meger'de)