SPA-100-24 24VDC Çıkış 4,2A 100W Giriş 100-240VAC Giriş Anahtarlamalı Güç Kaynağı
- Marka: Autonics
- Ürün Kodu: SPA-100-24
| Çıkış gücü | 100W |
| Giriş gerilimi | 100-120/200-240VAC~50/60Hz~ |
| İzin verilen gerilim | 85-132/170-264VAC~50/60Hz |
| Çıkış Gerilimi | 24VDC |
| Çıkış akımı | 4.2A |
| Giriş Frekansı | 50/60Hz |
| Giriş Akım tüketimi | Azami 3.0A |
| Çıkış türü | Gerilimi ayar aralığı ±5% |
| Çıkış Gerilimi | |
| Çıkış Gerilimi | 24V |
| Çıkış Gücü | |
| Çıkış Gücü | 100W |