SPA-100-05 5VDC Çıkış 20A 100W Giriş 100-240VAC Giriş Anahtarlamalı Güç Kaynağı
4.098,74TL
7.452,25TL
KDV Hariç: 3.415,61TL
- Stok Durumu: Stokta Yok
- Marka: Autonics
- Ürün Kodu: SPA-100-05
| Çıkış gücü | 100W |
| Giriş gerilimi | 100-120/200-240VAC~50/60Hz~ |
| İzin verilen gerilim | 85-132/170-264VAC~50/60Hz |
| Çıkış Gerilimi | 5VDC |
| Çıkış akımı | 20A |
| Montaj türü | Pano Tipi |
| Koruma | Aşırı akım, ani akım çıkışı, kısa devre |
| Giriş Frekansı | 50/60Hz |
| Giriş Akım tüketimi | Azami 3.0A |
| Çıkış türü | Gerilimi ayar aralığı ±5% |
| Çıkış Gerilimi | |
| Çıkış Gerilimi | 5V |
| Çıkış Gücü | |
| Çıkış Gücü | 100W |