SPA-075-12 12VDC Çıkış 6,3A 75W Giriş 100-240VAC Giriş Anahtarlamalı Güç Kaynağı
STOK SORUNUZ -45 %
  • Marka: Autonics
  • Ürün Kodu: SPA-075-12
256BİT SSL Sertifikası ile Koruma
Çıkış gücü 75W
Giriş gerilimi 100-120/200-240VAC~50/60Hz~
İzin verilen gerilim 85-132/170-264VAC~50/60Hz
Çıkış Gerilimi  12VDC
Çıkış akımı  6.3A
Giriş  Frekansı50/60Hz
Giriş  Akım tüketimiAzami 2.0A
Çıkış türüGerilimi ayar aralığı ±5%
Çıkış Gerilimi
Çıkış Gerilimi12V
Çıkış Gücü
Çıkış Gücü75W