SPA-050-24 24VDC Çıkış 2,1A 50W Giriş 100-240VAC Giriş Anahtarlamalı Güç Kaynağı
- Marka: Autonics
- Ürün Kodu: SPA-050-24
| Çıkış gücü | 50W |
| Giriş gerilimi | 100-240VAC~ 50/60Hz |
| İzin verilen gerilim | 85-264VAC~50/60Hz |
| Çıkış Gerilimi | 24VDC |
| Çıkış akımı | 2.1A |
| Giriş Frekansı | 50/60Hz |
| Giriş Akım tüketimi | Azami 1.1A |
| Çıkış türü | Gerilimi ayar aralığı ±5% |
| Çıkış Gerilimi | |
| Çıkış Gerilimi | 24V |
| Çıkış Gücü | |
| Çıkış Gücü | 50W |