SPA-030-24 24VDC Çıkış 1,5A 30W Giriş 100-240VAC Giriş Anahtarlamalı Güç Kaynağı
STOK SORUNUZ -45 %
2.463,44TL
4.478,99TL
KDV Hariç: 2.052,87TL
  • Stok Durumu: Stokta Yok
  • Marka: Autonics
  • Ürün Kodu: SPA-030-24
256BİT SSL Sertifikası ile Koruma
Çıkış gücü 30W
Giriş gerilimi 100-240VAC~ 50/60Hz
İzin verilen gerilim 85-264VAC~50/60Hz
Çıkış Gerilimi  24VDC
Çıkış akımı  1.5A
Montaj türü   Pano Tipi
Koruma  Aşırı akım, ani akım çıkışı, kısa devre
Giriş  Frekansı50/60Hz
Giriş  Akım tüketimiAzami 0.8A
Çıkış türüGerilimi ayar aralığı ±5%
Çıkış Gerilimi
Çıkış Gerilimi24V
Çıkış Gücü
Çıkış Gücü30W