SPA-030-05 5VDC Çıkış 6A 30W Giriş 100-240VAC Giriş Anahtarlamalı Güç Kaynağı
2.463,44TL
4.478,99TL
KDV Hariç: 2.052,87TL
- Stok Durumu: Stokta Yok
- Marka: Autonics
- Ürün Kodu: SPA-030-05
| Çıkış gücü | 30W |
| Giriş gerilimi | 100-240VAC~ 50/60Hz |
| İzin verilen gerilim | 85-264VAC~50/60Hz |
| Çıkış Gerilimi | 5VDC |
| Çıkış akımı | 6A |
| Montaj türü | Pano Tipi |
| Koruma | Aşırı akım, ani akım çıkışı, kısa devre |
| Giriş Frekansı | 50/60Hz |
| Giriş Akım tüketimi | Azami 1.2A |
| Çıkış türü | Gerilimi ayar aralığı ±5% |
| Çıkış Gerilimi | |
| Çıkış Gerilimi | 5V |
| Çıkış Gücü | |
| Çıkış Gücü | 30W |