E40S8-3600-6-L-5-C 40mm Gövde Çapı 5vdc Line Driver 3600 Puls 8mm Mil Çapı Arttırımlı Enkoder Yandan Kablo Konnektörlü
-40 %
  • Marka: Autonics
  • Ürün Kodu: E40S8-3600-6-L-5-C
256BİT SSL Sertifikası ile Koruma
Teknik özellik dosyaları
Mil dış çapıØ8mm
Azami Tepki frekansı300kHz
Azami izin verilen devir5000rpm
Başlama torkuAzami 40gf.cm(Azami 0.00392N.m)
Çözünürlük3600P/R
Çıkış fazıA, ,B, ,Z,
Kontrol çıkışıLine Sürücü
Besleme5VDC  ±5%(dalgalanma P-P: Azami 5%)
Bağlantı türüYandan Kablo türü
Koruma yapısıIP50
Ortam sıcaklığı-10 - 70℃,depolama: -25 - 85℃
Ortam nemi%35-85 RH, depolama: %35-90 RH
AksesuarØ6mm kaplin standart, Ø8mm kaplin(ayrı satılır)
AğırlıkYaklaşık 120g
[Azami tepki devrimi (rpm) = Azami tepki sıklığı / Çözünürlük × 60sn]
※Ağırlık ambalajı içerir. Parantez içindeki ağırlık sadece birim içindir.
※Ortamın dayanım değerleri, donma ya da yoğunlaşma olmayan ortamlar için geçerlidir.
Bağlantı
KonnektörlüYandan Kablo Konnektörlü
Besleme
Gerilimi5VDC±5%
Çözünürlük
Puls3600ppr
Default
Çıkış FazıSinyal Sayısı:6: A, A not, B, B not, Z, Z not,
Enkoder
TürüArttırımlı
Kontrol
ÇıkışLine Drive
Şaft
Gövde40mm
Mil Çapı8mm