E40S6-200-3-V-24 40mm Gövde Çapı 12-24vdc Voltaj Çıkışlı 200 Puls 6mm Mil Çapı Arttırımlı Enkoder
- Marka: Autonics
- Ürün Kodu: E40S6-200-3-V-24
256BİT SSL Sertifikası ile Koruma
Teknik özellik dosyaları
| Mil dış çapı | Ø6mm |
|---|---|
| Azami Tepki frekansı | 300kHz |
| Azami izin verilen devir | 5000rpm |
| Başlama torku | Azami 40gf.cm(Azami 0.00392N.m) |
| Çözünürlük | 200P/R |
| Çıkış fazı | A, B, Z |
| Kontrol çıkışı | Gerilim |
| Besleme | 12-24VDC |
| Bağlantı türü | Yandan Kablo türü |
| Koruma yapısı | IP50 |
| Onay | |
| Ortam sıcaklığı | -10 - 70℃,depolama: -25 - 85℃ |
| Ortam nemi | %35-85 RH, depolama: %35-90 RH |
| Aksesuar | Ø6mm kaplin standart, Ø8mm kaplin(ayrı satılır) |
| Ağırlık | Yaklaşık 120g |
[Azami tepki devrimi (rpm) = Azami tepki sıklığı / Çözünürlük × 60sn]
※Ağırlık ambalajı içerir. Parantez içindeki ağırlık sadece birim içindir.
※Ortamın dayanım değerleri, donma ya da yoğunlaşma olmayan ortamlar için geçerlidir.
| Bağlantı | |
| Kablolu | Yandan Kablolu |
| Besleme | |
| Gerilimi | 12-24VDC±5% |
| Çözünürlük | |
| Puls | 200ppr |
| Default | |
| Çıkış Fazı | Sinyal Sayısı:3: A, B, Z |
| Enkoder | |
| Türü | Arttırımlı |
| Kontrol | |
| Çıkış | Gerilim |
| Şaft | |
| Gövde | 40mm |
| Mil Çapı | 6mm |