E40S6-1024-3-V-5 40mm Gövde Çapı 5vdc Voltaj Çıkışlı 1024 Puls 6mm Mil Çapı Arttırımlı Enkoder
4.608,83TL
7.681,38TL
KDV Hariç: 3.840,69TL
- Stok Durumu: Stokta Yok
- Marka: Autonics
- Ürün Kodu: E40S6-1024-3-V-5
256BİT SSL Sertifikası ile Koruma
Teknik özellik dosyaları
| Mil dış çapı | Ø6mm |
|---|---|
| Azami Tepki frekansı | 300kHz |
| Azami izin verilen devir | 5000rpm |
| Başlama torku | Azami 40gf.cm(Azami 0.00392N.m) |
| Çözünürlük | 1024P/R |
| Çıkış fazı | A, B, Z |
| Kontrol çıkışı | Gerilim |
| Besleme | 5VDC |
| Onay | |
| Ortam sıcaklığı | -10 - 70℃,depolama: -25 - 85℃ |
| Ortam nemi | %35-85 RH, depolama: %35-90 RH |
| Aksesuar | Ø6mm kaplin standart, Ø8mm kaplin(ayrı satılır) |
| Besleme | |
| Gerilimi | 5VDC±5% |
| Çözünürlük | |
| Puls | 1024ppr |
| Kontrol | |
| Çıkış | Gerilim |
| Şaft | |
| Gövde | 40mm |
| Mil Çapı | 6mm |