E40S6-1024-3-N-24-C 40mm Gövde Çapı 12-24vdc NPN 1024 Puls 6mm Mil Çapı Arttırımlı Enkoder Yandan Kablo Konnektörlü
STOK SORUNUZ -40 %
4.864,15TL
8.106,91TL
KDV Hariç: 4.053,46TL
  • Stok Durumu: Stokta Yok
  • Marka: Autonics
  • Ürün Kodu: E40S6-1024-3-N-24-C
256BİT SSL Sertifikası ile Koruma
Teknik özellik dosyaları
Mil dış çapıØ6mm
Azami Tepki frekansı300kHz
Azami izin verilen devir5000rpm
Başlama torkuAzami 40gf.cm(Azami 0.00392N.m)
Çözünürlük1024P/R
Çıkış fazıA, B, Z
Kontrol çıkışıNPN açık kolektör
Besleme12-24VDC  ±5%(dalgalanma P-P: Azami 5%)
Bağlantı türüYandan Kablo Konnektörlü
Koruma yapısıIP50
Onay
Ortam sıcaklığı-10 - 70℃,depolama: -25 - 85℃
Ortam nemi%35-85 RH, depolama: %35-90 RH
AksesuarØ6mm kaplin standart, Ø8mm kaplin(ayrı satılır)
Bağlantı
KonnektörlüYandan Kablo Konnektörlü
Besleme
Gerilimi12-24VDC±5%
Çözünürlük
Puls1024ppr
Default
Çıkış FazıSinyal Sayısı:3: A, B, Z
Kontrol
ÇıkışNPN Açık Kollektör
Şaft
Gövde40mm
Mil Çapı6mm