DPU14A-050D Monofaze, 440V, 50A, Harici gösterim ekranı, Güç Kontrol Cihazı
- Marka: Autonics
- Ürün Kodu: DPU14A-050D
256BİT SSL Sertifikası ile Koruma
| Faz sayısı | Monofaze | |||||||||
| Besleme | 440V | |||||||||
| Güç tüketimi | Azami 7W (Fan çalışma gücü hariç) | |||||||||
| Kontrol girişi |
| • Elle kontrol: Dahili 10kΩ potans, harici 3 - 10kΩ potans (asgari 2W) | ||||||||||
| Ebat |
| Mevcut akım kapasitesi | 50A | |||||||||
| Seçenek | Harici gösterim ekranı | |||||||||
| Ortam sıcaklığı | -10 - 50℃, depolama: 20 - 80℃ | |||||||||