BUM4-40D-W-4M/A 4 Kanallı Çatal NPN Dark On 4M Kablolu Fotoelektrik Sensör
- Marka: Autonics
- Ürün Kodu: BUM4-40D-W-4M/A
256BİT SSL Sertifikası ile Koruma
| Algılama türü | : | Karşılıklı | ||||||||||||||||||||||||
| Algılama kanalı | : | 4 kanallı | ||||||||||||||||||||||||
| Algılama mesafesi | : | 40mm | ||||||||||||||||||||||||
| Algılanan hedef | : | Opakmaterial of dk. Ø4mm | ||||||||||||||||||||||||
| Işık kaynağı | : | Kızılötesi LED (940nm) | ||||||||||||||||||||||||
| Tepki süresi | : | Azami 1ms | ||||||||||||||||||||||||
| Besleme | : |
| Akım tüketimi | : | Azami 50mA | ||||||||||||||||||||||||
| Hassasiyet ayarı | : | Sabit | ||||||||||||||||||||||||
| Çalışma modu | : | Dark ON | ||||||||||||||||||||||||
| Kontrol çıkışı | : | NPN açık kolektör(indiviÇift4 çıkışıs) | ||||||||||||||||||||||||
| Bağlantı türü | : | Kablo türü(Ø6, 4m) | ||||||||||||||||||||||||
| Ortam aydınlatması | : | Güneş ışığı: Azami 11,000lx, | ||||||||||||||||||||||||
| : | Akkor lamba: Azami 3,000lx | |||||||||||||||||||||||||
| : | (Alıcı aydınlanması) | |||||||||||||||||||||||||
| Ortam sıcaklığı | : | -25~65℃, depolama: -25 - 70℃ | ||||||||||||||||||||||||
| Koruma yapısı | : | IP65 | ||||||||||||||||||||||||
| Ortam nemi | : |
Bu ürün için PDF bulunmamaktadır.
Ürün Kodu: 103034188 Kompakt, düz tasarım119,5 mm x 40 mm x 20 mmEtkili tutma kuvveti 2000 NMandallama kuvveti 40 NRFID teknolojisi aracılığıyla ihtiyaca uygun manipülasyo..