BH300-DDT Cisimden Yansımalı 300mm Algılama NPN + PNP L/D On Kablolu Fotoelektrik Sensör
- Marka: Autonics
- Ürün Kodu: BH300-DDT
256BİT SSL Sertifikası ile Koruma
| Teknik özellikler | ||
| Algılama türü | : | Cisimden yansımalı |
| Algılama mesafesi | : | 300mm |
| Işık kaynağı | : | Kırmızı LED(660nm) |
| Tepki süresi | : | Azami 1ms |
| Besleme | : | 12-24VDC ±10%(dalgalanma P-P: Azami 10%) |
| Akım tüketimi | : | Azami 30mA |
| Hassasiyet ayarı | : | Hassasiyet ayarı |
| Çalışma modu | : | Light ON / Dark ON (siviç ile ayar) |
| Kontrol çıkışı | : | NPN, PNP açık kolektör |
| Bağlantı türü | : | Kablo türü (Ø4, 2.1m) |
| Ortam aydınlatması | : | Güneş ışığı: Azami 11,000lx, |
| Akkor lamba: Azami 3,000lx | ||
| (Alıcı aydınlanması) | ||
| Ortam sıcaklığı | : | -25 - 55℃, depolama: -40 - 70℃ |
| Koruma yapısı | : | IP67 |
| Onay | : | |
| Ortam nemi | : | %35-85 RH, depolama: %35-85 RH |
| Gecikme | : | Azami 20% algılama mesafesinde |
| Algılama | |
| Mesafesi | 200 mm ... < 350 mm |