PRT30-15DO 12-24Vdc M30 Algılama 15mm İki Telli NO Kablolu Endüktif Sensör
-45 %
  • Marka: Autonics
  • Ürün Kodu: PRT30-15DO
256BİT SSL Sertifikası ile Koruma
Kablo türü ve beslemeDC 2-tel türü 12-24VDC
Gövde ÇapıM30
Algılama mesafesi15mm
Tepki frekansı200Hz
KurulumÇıkıntılı Montaj
Standart Algılanan hedef45×45×1mm (demir)
Kontrol çıkışıNormalde açık
Gövde uzunluğuStandart
Koruma yapısıIP67
Ortam sıcaklığı-25 - 70℃, depolama: -30 - 80℃
Algılama
Mesafesi10 mm ... < 20 mm