E40S6-2048-6-L-5-C 40mm Gövde Çapı 5vdc Line Driver 2048 Puls 6mm Mil Çapı Arttırımlı Enkoder Yandan Kablo Konnektörlü
- Marka: Autonics
- Ürün Kodu: E40S6-2048-6-L-5-C
256BİT SSL Sertifikası ile Koruma
Teknik özellik dosyaları
| Mil dış çapı | Ø6mm |
|---|---|
| Azami Tepki frekansı | 300kHz |
| Azami izin verilen devir | 5000rpm |
| Başlama torku | Azami 40gf.cm(Azami 0.00392N.m) |
| Çözünürlük | 2048P/R |
| Çıkış fazı | A, |
| Kontrol çıkışı | Line Sürücü |
| Besleme | 5VDC |
| Bağlantı türü | Yandan Kablo türü |
| Koruma yapısı | IP50 |
| Ortam sıcaklığı | -10 - 70℃,depolama: -25 - 85℃ |
| Ortam nemi | %35-85 RH, depolama: %35-90 RH |
| Aksesuar | Ø6mm kaplin standart, Ø8mm kaplin(ayrı satılır) |
| Ağırlık | Yaklaşık 120g |
[Azami tepki devrimi (rpm) = Azami tepki sıklığı / Çözünürlük × 60sn]
※Ağırlık ambalajı içerir. Parantez içindeki ağırlık sadece birim içindir.
※Ortamın dayanım değerleri, donma ya da yoğunlaşma olmayan ortamlar için geçerlidir.
| Bağlantı | |
| Konnektörlü | Yandan Kablo Konnektörlü |
| Besleme | |
| Gerilimi | 5VDC±5% |
| Çözünürlük | |
| Puls | 2048ppr |
| Default | |
| Çıkış Fazı | Sinyal Sayısı:6: A, A not, B, B not, Z, Z not, |
| Enkoder | |
| Türü | Arttırımlı |
| Kontrol | |
| Çıkış | Line Drive |
| Şaft | |
| Gövde | 40mm |
| Mil Çapı | 6mm |